Антипаразит, 30 капсул

172,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Гельмінтози круглих, стрічкових, плоских глистів, лямбліоз, токсоплазмоз, амебіаз, трихомоніаз.


ДІЯ:

  • ЧИНИТЬ ПРОТИПАРАЗИТАРНУ ДІЮ.
  • МАЄ ПРОТИГРИБКОВІ Й ПРОТИМІКРОБНІ ВЛАСТИВОСТІ.
  • НОРМАЛІЗУЄ РОБОТУ ПЕЧІНКИ, ЖОВЧНОГО МІХУРА ТА ЖОВЧОВИВІДНИХ ШЛЯХІВ.
  • АКТИВІЗУЄ ПЕРИСТАЛЬТИКУ КИШЕЧНИКА.
"
Наявність: В наявності
SKU
antyparazyt

Антипаразит – натуральний комплекс, дієвий проти більшості паразитів, зокрема гостриць, аскарид, анкілостом, лямблій, стрічкових черв’яків.

Він знищує гельмінтів, перешкоджає їхньому розмноженню та прискорює вихід з організму.

ПРОТИПАКАЗАННЯ: Вагітність і період лактації, вік до 5 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

У складі містяться лише рослинні компоненти, 100% натуральний комплекс.

Забезпечує результат за допомогою гіркот, танинів, туйону й евгенолу з полину, пижма, гвоздики та інших рослин.

Дорослим і дітям старше 12 років— по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від 5 до 12 років— по 1 капсулі 1 раз на день до їди, запиваючи водою.
Дітямза потреби вміст капсули додавати в сік або овочеве пюре.
Курс вживання:30-45 днів, 2-3 рази на рік.

- Насіння гарбуза (Cucurbita pepo)
- Цибулини часнику городнього (Allium sativum)
- Горіх волоський (Juglans regia)
- Трава та квіти полину лікарського (Artemisia abrotanum)
- Листя берези (Bétula péndula)
- Кора крушини (Frángula álnus)
- Гвоздика (Dianthus)
- Трава парила звичайного (Agrimonia eupatori)
- Квітки пижма звичайного (Tanacétum vulgáre)
- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи

Пижмо звичайне (квіти)
Містить речовину туйон. Це монотерпен, який паралізує м‘язи паразитів: глисти втрачають здатність харчуватися та триматися за слизову оболонку кишечника. Гіркоти рослини створюють непридатні умови для існування паразитів всередині людини. Пижмо має властивість лагідно очищувати організм. Квіти виводять продукти життєдіяльності паразитів. Антисептичні з’єднання пригнічують ріст грибків та хвороботворних бактерій.

Полин звичайний (стебло та квіти)
Є джерелом туйону, гіркот, сесквітерпенів і флавоноїду артемізініну, отруйних для паразитів. Вони втрачають рухливість і разом із калом виходять із організму. Дубильні речовини полину допомагають відновленню слизової оболонки кишечника, пошкодженого апаратом кріплення паразитів. Полин звичайний стимулює секрецію жовчі та нормалізує травлення.

Часник
Виявляє антипаразитарні, протимікробні, протиракові властивості за допомогою аліцину. Речовина діє як антибіотик та імуномодулятор, викликає загибель паразитів і хвороботворних бактерій, стимулює захисні сили організму на боротьбу з ними. До інших корисних властивостей часнику можна віднести зниження рівня холестерину, розрідження крові та покращення кровообігу, завдяки чому прискорюється обмін речовин і виведення токсинів.

Гвоздика
В ефірній олії рослини міститься природний антисептик евгенол, що розчиняє захисну кутикулу гельмінтів, які гинуть під впливом травних соків людини. Крім цього, евгенол перешкоджає розвитку яєць до дорослих форм глистів.

Гарбуз (насіння)
У плівці, що огортає насінину, міститься глікозид кукурбітацин, який є отрутою для паразитів. Насіння містить достатню кількість цинку та селену, які покращують функцію щитоподібної залози, відновлюють стан шкіри, підвищують імунітет.

Крушина (кора)
М‘який проносний засіб. Допомагає виводити знешкоджених глистів з організму та позбутися продуктів їхньої життєдіяльності.

Парило звичайне (стебла)
Протизапальний та глистогінний інгредієнт. Містить хлорогенову кислоту – послаблювальний компонент, який сприяє очищенню кишечника від гельмінтів. Має протизапальні властивості завдяки кремнієвій кислоті.

Листя берези
У листі берези містяться фітонциди, які мають антибактеріальну та протизапальну дію. Сапоніни зупиняють запалення, а нікотинова та амінооцтова кислоти покращують обмін речовин. Допомагає позбутися наслідків перебування паразитів у тілі, налагодити роботу органів і тканин. Згубно діє на гельмінтів, трихомонади і лямблії.

Горіх волоський
Є джерелом юглону — природного антимікробного компонента, що згубний не тільки для глистів, а й для бактерій та грибків. Юглон покращує мікрофлору кишечника, знімає запалення слизових оболонок та пом’якшує випорожнення. Також у горіхах є таніни, дія яких направлена проти круглих і стрічкових черв’яків. Таніни вистилають кишечник тонкою плівкою, не даючи паразитам прикріпитись і розмножуватися.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних і легкодоступних формах, які активізують імунну систему та посилюють антипаразитарний ефект.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Антипаразит, 30 капсул