Баланс, 30 капсул

172,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Тривога, стрес, перенапруження, порушення сну.


ДІЯ:

  • ЧИНИТЬ АНТИСТРЕСОВУ ДІЮ.
  • ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, ПОЛІПШУЄ СОН.
  • НОРМАЛІЗУЄ РОБОТУ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ.
"
Наявність: В наявності
SKU
balans

Баланс – заспокійливий рослинний комплекс. Знімає стрес, перенапруження, покращує сон. Регулює в центральній нервовій системі процеси збудження та гальмування активними речовинами валеріани, собачої кропиви (пустирника трава) та хмелю.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Вагітність і період лактації, вік до 12 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

М'яка дія лікарських рослин не впливає на швидкість реакцій, не викликає звикання та синдром відміни.

Дорослим і дітям старше 12 років— по 1 капсулі 2 рази день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання: 30 днів.

 Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Корінь валеріани (Valeriаna officinаlis)
- Трава собачої кропиви (Leonurus cardiaca)
- Квіти ромашки (Chamomilla recutita)
- Шишки хмелю (Humulus lupulus)
- М’ята перцева (Mentha piperita)
- Плоди глоду колючого (Crataegus oxyacantha)
- Насіння фенхелю (Foeniculum vulgare)

Валеріана (коріння)
Комплекс ефірної олії та похідних валеріанової кислоти гальмує надмірне збудження, розширює коронарні судини серця та запобігає розвитку тахікардії, а також нападу стенокардії.

Собача кропива (пустирника трава)
Регулює збуджувальні та гальмівні процеси у нервовій системі за допомогою вмісту барбамілу, флавоноїдів та іреоїдів. Має заспокійливу, гіпотензивну (знижує тиск) і нейролептичну (адаптивну) дію. Застосовується при серцево-судинних неврозах, початкових стадіях гіпертонічної хвороби, кардіосклерозі (виснаженні серцевого м‘яза), підвищеній нервовій збудливості.

М’ята перцева
Ментол розширює судини, що покращує живлення клітин мозку та роботу серця. Ефірна олія сприяє зменшенню спазмів серцевого м‘яза (напад стенокардії). Нормалізує процеси травлення в шлунку та кишечнику.

Хміль (шишки)
Має у складі більше 200 активних компонентів, які чинять знеболювальну, протизапальну та заспокійливу дію. Відновлює внутрішню стінку кровоносних судин. Лупулін шишок ефективний як заспокійливий засіб. Він позбавляє дратівливості, неспокою, нервового збудження і є м’яким снодійним.

Глід (плоди)
Тритерпени та флавоноїди знімають судинні спазми при напруженні й стресі. Мають кардіотонічну, гіпотензивну, заспокійливу дію. Підтримують еластичність і попереджають спазми магістральних кровоносних судин (аорти, артерій та глибоких вен). Нормалізація кровообігу знижує тиск, активує клітинне живлення і нормалізує серцевий ритм.

Фенхель (насіння)
Зменшує стресове подразнення кишечника, виводить шлаки й токсини.

Ромашка (квіти)
Матрицин і хамазулен, що містяться в квітах, знімають тривогу та занепокоєння.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, які допомагають відновити мієлінову оболонку пошкоджених стресом нервових волокон.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Баланс, 30 капсул