ПРИЗНАЧЕННЯ: Покращення стану при бронхітах, ГРВІ, ларингітах, тонзилітах, синуситах, полегшення дихання.
ДІЯ:
Бриз – натуральний рослинний комплекс, ефективний при захворюваннях дихальних шляхів. Мати-й-мачуха, солодка й подорожник знімають набряки носоглотки та бронхів, розріджують і виводять мокротиння. Липа та шавлія знімають запалення й знижують температуру. Квітки гречки, пророщені зерна сприяють відновленню пошкоджених слизових оболонок.
ПРОТИПОКАЗАННЯ: Вагітність і період лактації, вік до 5 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.
Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.
Комплексна дія лікарських рослин, які діють одночасно як антибіотик, антисептик, знеболювальне, відхаркувальне, потогінне, протинабрякове, а також жарознижувальне.
Дорослим і дітям старше 12 років— по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від від 5 до 12 років— по 1 капсулі 1 раз на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання:З0-45 днів. Повторний курс — після двотижневої перерви.
- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Трава підбілу звичайного (мати-й-мачуха) (Tussilago farfara)
- Подорожник (Plantago major)
- Квіти липи (Tilia cordata)
- Шавлія (Salvia officinalis)
- Квіти гречки (Fagopyrum sagittatum)
- Шишки хмелю (Humulus lupulus)
- Корінь солодки (Glycyrrhiza glabra)
Мати-й-мачуха (трава)
Дія рослини залежить від сапонінів, гірких глікозидів, слизів та ефірних олій. Сапонін фарадіол добре знімає набряки при ларингіті, бронхіті, риніті. Глікозид тусілагін розріджує й виводить слиз із дихальних шляхів, а ефірні олії знижують рівень запалення, викликають загибель хвороботворних бактерій. Корисна мати-й-мачуха і завдяки сесквітерпеноїду гусілагону та тритерпеноїду тараксантину, тому що має протизапальну, антиоксидантну та імуномодулювальну дії. Ці речовини прискорюють одужання, відновлюють слизові оболонки, пошкоджені мікробами.
Подорожник
Відхаркувальний та антисептичний засіб. Протизапальними властивостями його наділяють глікозид аукубін і флавоноїд байкалін. Вони згубні для вірусів та бактерій, а байкалін додатково зупиняє запальні процеси. Флавоноїд скутелярин тонізує судини, зменшує набряклість, нейтралізує токсини, полегшує відходження мокротиння.
Липа (квіти)
Липа здатна швидко локалізувати інфекцію, тобто не дає їй перейти у важчу форму. Її дія пов'язана з великою кількістю флавоноїдів, які є чудовими антисептиками й антиоксидантами, зміцнюють і розширюють судини. Глікозид геспередин стимулює кровообіг, допомагаючи імунним клітинам швидше дістатися до вогнища запалення. Кемпферол виводить бактеріальні токсини і разом із терпеном фарнезолом знімає запалення. Ефірні олії та сапоніни квіток мають потогінну дію, що знижує температуру й сприяє одужанню.
Шавлія
Природний антибіотик, спазмолітик, відхаркувальний та жарознижувальний засіб. Діє за допомогою ефірної олії, що містить близько десяти сполук, головними з яких є цинеол і борнеол.
Солодка (корінь)
Один з найкращих рослинних відхаркувальних засобів. Містить компоненти, які одночасно знімають спазм м'язів трахей та бронхів (ліквіритозид), розріджують мокротиння (гліциризинова кислота) та стимулюють відкашлювання (гліциризин). Солодка швидко очищує дихальні шляхи, полегшує дихання.
Гречка (квіти)
Квіти гречки багаті на рутин та інші флавоноїди. Вони зміцнюють капіляри слизових дихальних шляхів, які потерпають від інфекції, полегшують сухий кашель. Як антиоксиданти сприяють швидкому відновленню постраждалих тканин. Органічні кислоти гречки – природні антисептики.
Хміль (шишки)
В'язкий секрет шишок хмелю складається з лупуліну та хумуліну — це суміш воску, смол, азотистих сполук та ефірних олій. Секрет має антибактеріальні властивості. Усуває біль, заспокоює сильний кашель, знімає запалення.
Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, які підсилюють протизапальний ефект.