Екоконцентрат кисневмісний для відбілювання 250мл

277,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для білих і кольорових тканин усіх типів. Для водостійких поверхонь (кахель, кераміка, скло, пластик, гума, дерево, емальовані поверхні тощо).


ДІЯ:

  • ДЕЛІКАТНО ВІДБІЛЮЄ БІЛИЙ ОДЯГ, УСУВАЄ СІРИЙ НАЛІТ НА БІЛИХ РЕЧАХ.
  • ВПОРАЄТЬСЯ З ПІГМЕНТНИМИ ПЛЯМАМИ ВІД СОКУ, ФРУКТІВ, ОВОЧІВ, ВИНА, КАВИ, ЧАЮ, ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ, КРОВІ, ЗЕЛЕНКИ, ЙОДУ, ТРАВИ, ФАРБИ, ІРЖІ ТОЩО.
  • УСУВАЄ НЕПРИЄМНІ ЗАПАХИ. ЕФЕКТИВНИЙ ПРОТИ ЗАПАХУ ПОТУ.
  • ЗНИЩУЄ ЦВІЛЬ І ГРИБОК НА ВОДОСТІЙКИХ ПОВЕРХНЯХ (КАХЕЛЬ, КЕРАМІКА, СКЛО, ПЛАСТИК, ГУМА, ДЕРЕВО ТОЩО). МАЄ ПРОЛОНГОВАНУ ДІЮ, ЗАПОБІГАЄ ПОВТОРНОМУ УРАЖЕННЮ ПОВЕРХНІ ТА ПОЯВІ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ НА ДОВГОТРИВАЛИЙ ЧАС.
  • ПІДТРИМУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ГІГІЄНИ.
  • РУЙНУЄ ЗВ’ЯЗКИ СТОРОННЬОГО БАРВНИКА З ВОЛОКНАМИ ТКАНИНИ ТА ПОВЕРТАЄ ПОЧАТКОВУ БІЛИЗНУ ТКАНИНАМ, ЩО ЗАЗНАЛИ ЛИНЯННЯ.
  • МАЄ ПОТУЖНУ АНТИБАКТЕРІАЛЬНУ ДІЮ, ЗАХИЩАЄ ВІД НЕБАЖАНИХ МІКРОБІВ. ДОЗВОЛЯЄ ВИПРАНІЙ БІЛИЗНІ ДОВШЕ ЗАЛИШАТИСЯ СВІЖОЮ.
  • НЕ ВИКЛИКАЄ АЛЕРГІЧНИХ РЕАКЦІЙ.
"
Наявність: В наявності
SKU
ekokontsentrat-kysnevmisnyi-dlia-vidbiliuvannia

Багатофункціональний продукт на основі інноваційної форми активного кисню, ефективність якого суттєво перевищує дію перекису водню чи перкарбонату. Надійний помічник у пранні та прибиранні. Використовується для відбілювання, виведення пігментних плям, усунення наслідків линяння речей, посилення якості прання, очищення та догляду за поверхнями. Високоефективний проти бактерій, грибка та спор. Має дезодорувальну дію.

- Італійська розробка, підтверджена європейська якість і безпека.
- Забезпечує високоефективне концентроване екологічне й безпечне відбілювання за температури вже від 20°С. Можливе використання як окремого засобу для відбілювання чистої білизни, для замочування перед пранням або під час прання разом з основним засобом.
- Має синергічний ефект із основним засобом для прання, підвищує його мийну здатність і дозволяє зменшити витрату.
- Можна комбінувати з засобами, що містять у своєму складі ензими (на противагу звичайним кисневмісним продуктам), при цьому дієвість останніх зберігається.
- Перешкоджає відкладанню солей жорсткості на речах і нагрівальних елементах пральної машини, тому регулярне його додавання при пранні подовжує термін експлуатації пральної машини й зберігає початковий вигляд улюблених речей.
- Чудово працює за низьких концентрацій і невисокої температури, на відміну від мийної дії та якості відбілювання традиційними засобами, які значною мірою залежать від концентрації та температури.
- Безпечний для волокон тканин, людини та навколишнього середовища.
- Дозволяє економити електроенергію шляхом зниження температури прання й природні ресурси за допомогою більш коротких циклів прання, а також заощаджувати завдяки низькому зношуванню тканин.
- Низька температура відбілювання не пошкоджує волокна тканин, подовжує термін використання речей.

Унікальний продукт на ринку України.

Миттєва відбілювальна дія інноваційної форми активного кисню від 20°С.

Швидка антибактеріальна й протигрибкова дія.

Для виведення плям:нанести засіб на пляму, попередньо змочивши тканину водою. Витримати протягом 5 хв. Випрати.
Для відбілювання:розчинити 15-30 мл засобу в 4-5 л води. Замочити речі на 30-60 хв. Для досягнення максимальної відбілювальної дії можна залишити на ніч. Прополоскати.
Для підсилення дії основного засобу для прання:15-30 мл ЕКОконцентрату додати разом з основним засобом для прання у відсік пральної машини для рідин.
Відновлення білого кольору речей:розчинити 30-50 мл засобу в 4-5 л води за температури не вище 40°С. Замочити речі, що зазнали линяння, на 60-120 хв. Прополоскати. За потреби повторити.
Для знищення грибка:рівномірно розподілити засіб на ураженій грибком поверхні, залишити на 30-60 хв. У разі сильного пошкодження рекомендується час дії збільшити до 12 годин або залишити засіб на ніч. За потреби потерти щіткою або губкою. Ретельно змити водою.

ПОРАДИ : 

- Найкращий ефект відбілювання досягається за температури до 40°С на попередньо випраній тканині.
- Для підсилення мийної дії та покращення процесу прання ЕКОконцентрат можна використовувати на всіх циклах прання та для всіх видів кольорових і білих тканин.
- Найшвидше білий колір відновлюється на тканинах, що мають свіжі ознаки линяння.
- Для запобігання розвитку грибка на внутрішніх поверхнях пральної машини з горизонтальним завантаженням ЕКОконцентратом рекомендовано обробити ті її ділянки, де залишається волога. Засіб не потребує змивання до наступного використання пральної машини.

 

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин.

Вода очищена, 15-30%: пероксикарбонова кислота PAP (активний кисень).

INCI: Aqua, Ɛ-phthalimido-peroxy-hexanoic acid.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ :

- Засіб є висококонцентрованим. Для виведення плям на кольорових речах при локальному нанесенні необхідно перевірити стійкість кольорів, скориставшись тестовим клаптиком тканини (у комплекті з новим виробом) або використати невелику непомітну ділянку й обробити засобом. Якщо через 5 хвилин колір змінився, концентрацію засобу необхідно зменшити у 2-3 рази шляхом розведення водою.
- Збовтати перед використанням.

НЕ МІСТИТЬ : SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, консервантів, барвників, ароматизаторів.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екоконцентрат кисневмісний для відбілювання 250мл