Екоспрей для видалення застарілих плям 200мл.

167,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Використовується для білих і кольорових виробів з тканин усіх типів, зокрема й делікатних.


ДІЯ:

  • ЕФЕКТИВНО ВПОРАЄТЬСЯ З ЖИРОВИМИ ПЛЯМАМИ, ПЛЯМАМИ ВІД КАВИ, ЧАЮ, ВИНА, КАКАО, ОВОЧІВ, ФРУКТІВ, КРОВІ, ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ, ТРАВИ, СОКІВ, СОУСІВ, ШОКОЛАДУ, РИБИ, МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ, КОСМЕТИКИ, КЛЕЮ, КУЛЬКОВОЇ РУЧКИ ТОЩО.
  • УСУВАЄ СПЕЦИФІЧНІ СТІЙКІ ЗАБРУДНЕННЯ ВІД ПОТУ.
  • ВИДАЛЯЄ ПОТЕРТОСТІ НА КОМІРЦЯХ І МАНЖЕТАХ І МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ ДЛЯ ЇХНЬОЇ ШВИДКОЇ ОБРОБКИ ПЕРЕД ПРАННЯМ.
  • НАДАЄ ПРИЄМНОГО АРОМАТУ РЕЧАМ.
"
Наявність: В наявності
SKU
ekosprei-dlia-vydalennia-zastarilykh-pliam

Інноваційний, безпечний, ефективний і зручний у використанні плямовивідник на основі Д-лімонену з натуральної ефірної олії апельсина. Якісно та швидко видаляє плями й стійкі забруднення. Ефективно впорається з жировими плямами, плямами від кави, вина, фруктів, крові, дитячого харчування, трави, молока, поту, косметики, клею, кулькової ручки тощо. Використовується для білих і кольорових виробів з тканин усіх типів. Безпечний для делікатних тканин.

- Висока ефективність проти більшості складних плям і стійких забруднень.
- Неперевершена якість прання.
- Незамінний помічник проти застарілих плям.
- Зручна форма спрею забезпечує рівномірне нанесення й економне використання.
- Позбавляє необхідності попереднього замочування.
- Не викликає алергічних реакцій.
- Має протимікробну й антибактеріальну дію.
- Безпечний для людини та навколишнього середовища.
- Натуральна екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання.

На основі інноваційного плямовивідного концентрату олії апельсина.

Містить рослинні ПАР, сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Рівномірно розподілити концентрат на попередньо зволоженій забрудненій ділянці виробу і залишити до подальшого прання. Згодом випрати речі.

ПОРАДИ : 

- Найкраще плямовивідник працює на свіжих забрудненнях, що попередньо не піддавались пранню: свіжу пляму необхідно обробити засобом і залишити до прання на необмежений період.
- Спрей рекомендується використовувати для делікатного виведення забруднень із комірців та манжетів блуз і сорочок з метою перешкоджання їх потертості. 

 

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин.

Вода підготовлена, 5-15%: ПАР з жирних спиртів кокосової олії*, сульфати жирного спирту кокосової олії*, ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, спирт етиловий, комплексоутворювач із глутамінової кислоти, <5%: Д-лімонен, хелатоутворювачі, натуральний консервант Lekoguard EB Green.

INCI: Aqua, C12C18 Fatty alcohol*, Sodium Coco-sulfate*, Caprylyl\Decyl\Lauryl Glucoside*, Alcohol Denat, Tetrasodium Glutamate diacetate, Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, D-Limonene, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ : Перед використанням на кольорових тканинах рекомендується перевірити стійкість кольорів, обробивши засобом невелику непомітну ділянку або тестовий клаптик тканини (у комплекті з новим виробом). Звертати увагу на наявність на ярлику одягу символу, який не дозволяє застосування будь-якого розчинника. Дотримуватися рекомендацій виробника на ярликах про вид і кількість циклів прання для різних видів тканин.
НЕ МІСТИТЬ : Хімічних ПАР, SLS/SLES, оптичних відбілювачів, силіконових піногасників, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екоспрей для видалення застарілих плям 200мл.