Екозасіб для миття посуду, 500мл.

136,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для миття посуду, зокрема дитячого, столового приладдя, каструль, сковорідок, дек тощо.


ДІЯ:

  • ВИДАЛЯЄ ВСІ ВИДИ ЗАБРУДНЕНЬ, ЗОКРЕМА ЖИР, ОРГАНІЧНИЙ НАЛІТ, ПАТОГЕННІ БАКТЕРІЇ.
  • РОЗЧИНЯЄ ЖИР У ХОЛОДНІЙ ВОДІ.
  • ПОВНІСТЮ ЗМИВАЄТЬСЯ.
" Концентрована формула гелю безпечно та ефективно розчиняє жир і відмиває забруднення, не залишаючи сторонніх запахів на посуді. Забезпечує високу гігієнічність, повністю змивається і не містить шкідливих компонентів. ПЕРЕВАГИ: Концентрована формула. ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos. Антибактеріальна дія забезпечується екстрактами граната, червоного грейпфрута й молочною кислотою. Властивості: - Відмінно працює у жорсткій воді. - Може використовуватися для миття дитячого посуду з перших днів життя. - Має густу активну піну. - Ефірна олія лемонграсу підсилює мийну дію та надає приємного аромату. - Економність засобу забезпечується високою концентрацією рослинних ПАР. - Екологічний склад, що зазнає повного біологічного розкладання. - М’яка дія на шкіру рук завдяки наявності рослинного гліцерину. Склад: Вода підготовлена, 5-15%: сульфати жирного спирту кокосової олії*, ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, ПАР з кокосової олії, <5%: молочна кислота, рослинний гліцерин, хелатоутворювачі, сіль харчова, екстракт червоного грейпфрута, екстракт граната, натрію сорбат, натуральний консервант Lekoguard EB Green, ефірна олія лемонграсу. INCI: Aqua, Sodium Coco-sulfate*, Capryl\Decyl Glucoside*, Cocamidopropyl Betaine, Lactic acid, Glycerin, Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Citrus Grandis Fruit Extract, Punica granatum Extrac, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, Essential Oil. *Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos. Не містить: SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, триклозану, парабенів, ароматизаторів, барвників. Строк придатності: 24 місяці. Зберігати за температури від 0°С до +30°С в недоступному для дітей та домашніх тварин місці, захищеному від дії прямого сонячного світла. Спосіб використання: нанести декілька крапель засобу на вологу губку або розчинити у воді. Вимити посуд. Ретельно змити водою.
Наявність: В наявності
SKU
zasoby-dlia-myttia-posudu

Концентрована формула гелю безпечно та ефективно розчиняє жир і відмиває забруднення, не залишаючи сторонніх запахів на посуді. Забезпечує високу гігієнічність, повністю змивається і не містить шкідливих компонентів.

- Відмінно працює у жорсткій воді.
- Може використовуватися для миття дитячого посуду з перших днів життя.
- Має густу активну піну.
- Ефірна олія лемонграсу підсилює мийну дію та надає приємного аромату.
- Економність засобу забезпечується високою концентрацією рослинних ПАР.
- Екологічний склад, що зазнає повного біологічного розкладання.
- М’яка дія на шкіру рук завдяки наявності рослинного гліцерину.

Концентрована формула.

ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Антибактеріальна дія забезпечується екстрактами граната, червоного грейпфрута й молочною кислотою.

Нанести декілька крапель засобу на вологу губку або розчинити у воді. Вимити посуд. Ретельно змити водою.

ПОРАДИ :

Для видалення складних пригорілих і жирних забруднень рекомендується залишити розчин гелю на забрудненій поверхні протягом 10-15 хвилин.

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати за температури від 0°С до +30°С в недоступному для дітей та домашніх тварин місці, захищеному від дії прямого сонячного світла.

Вода підготовлена, 5-15%: сульфати жирного спирту кокосової олії*, ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, ПАР з кокосової олії, <5%: молочна кислота, рослинний гліцерин, хелатоутворювачі, сіль харчова, екстракт червоного грейпфрута, екстракт граната, натрію сорбат, натуральний консервант Lekoguard EB Green, ефірна олія лемонграсу.

INCI: Aqua, Sodium Coco-sulfate*, Capryl\Decyl Glucoside*, Cocamidopropyl Betaine, Lactic acid, Glycerin, Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Citrus Grandis Fruit Extract, Punica granatum Extrac, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, Essential Oil.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ : Не ковтати. У разі потрапляння засобу в очі промити їх проточною водою.
НЕ МІСТИТЬ : SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, триклозану, парабенів, ароматизаторів, барвників.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екозасіб для миття посуду, 500мл.