Екозасіб для миття скла з розпилювачем, 500мл.

212,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для миття скла, дзеркал, кераміки, склокераміки, пластику, емальованих поверхонь, поверхонь із неіржавної сталі й хромованих поверхонь, порцеляни, фаянсу.


ДІЯ:

  • ЗАБЕЗПЕЧУЄ ІДЕАЛЬНУ ЧИСТОТУ БЕЗ РОЗВОДІВ.
  • НАДАЄ БЛИСК.
" Безпечна формула засобу для скла завдяки високій концентрації рослинного спирту розчиняє й усуває без зусиль забруднення різного походження зі скляних поверхонь, дзеркал, кераміки, поверхонь із неіржавної сталі й хромованих поверхонь, порцеляни, фаянсу. ПЕРЕВАГИ: - Висококонцентрований та безпечний, на основі рослинного спирту. - Не містить ПАР. - Можливе використання серветки з мікрофібри ВЛАСТИВОСТІ: - Не потребує змивання. - Не залишає розводів. - Зручне дозування. - Без запаху. - Має антибактеріальну дію. - Економний у використанні. - Не містить сировину, що викликає алергію. - Натуральна екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання. Склад: Вода підготовлена, 15-30% спирт, <5% натуральний консервант Lekoguard EB Green. INCI: Aqua, Ethyl Alcohol, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin. Не містить: Хімічних ПАР, SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників. Строк придатності: 24 місяці. Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +25⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин. Спосіб застосування: Розподілити засіб по поверхні. Витерти сухою тканиною або серветкою.
Наявність: В наявності
SKU
ekozasib-dlia-myttia-skla-z-rozpyliuvachem

Безпечна формула засобу для скла завдяки високій концентрації рослинного спирту розчиняє й усуває без зусиль забруднення різного походження зі скляних поверхонь, дзеркал, кераміки, поверхонь із неіржавної сталі й хромованих поверхонь, порцеляни, фаянсу.

- Не потребує змивання.
- Не залишає розводів.
- Зручне дозування.
- Без запаху.
- Має антибактеріальну дію.
- Економний у використанні.
- Не містить сировину, що викликає алергію.
- Натуральна екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання.

Висококонцентрований та безпечний, на основі рослинного спирту.

Не містить ПАР.

Розподілити засіб по поверхні. Витерти сухою тканиною або серветкою.

ПОРАДИ :

Висока концентрація спирту в складі засобу дозволяє його використовувати з метою антисептичної обробки поверхонь.

 

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +25⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.

Вода підготовлена, 15-30% спирт, <5% натуральний консервант Lekoguard EB Green.

INCI: Aqua, Ethyl Alcohol, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Застосовувати згідно з інструкцією використання, уникати ковтання, вдихання й контакту зі шкірою та слизовими оболонками.
НЕ МІСТИТЬ : Хімічних ПАР, SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екозасіб для миття скла з розпилювачем, 500мл.