Екозасіб для миття посуду в посудомийній машині 500г.

262,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для миття посуду, зокрема скляного, столового приладдя, каструль, сковорідок та дитячого посуду тощо.


ДІЯ:

  • ВІДМІННО УСУВАЄ БУДЬ-ЯКІ ЗАБРУДНЕННЯ ТА ПЛЯМИ НА ПОСУДІ.
  • МИЄ ДО БЛИСКУ, НЕ ЗАЛИШАЄ РОЗВОДІВ.
  • ЕФЕКТИВНИЙ ПРОТИ ЖИРНИХ І ПРИГОРІЛИХ ЗАБРУДНЕНЬ, ПЛЯМ ЧАЮ Й КАВИ.
  • ПОПЕРЕДЖАЄ УТВОРЕННЯ РОЗВОДІВ ТА БІЛИХ ПЛЯМ НА ПОСУДІ.
" Натуральний суперконцентрований засіб, розроблений лише на сировині рослинного та мінерального походження, для ефективного та безпечного миття посуду в посудомийній машині. Для видалення стійких забруднень і жиру. Відмінно розчиняється у воді, миє до блиску, не залишає розводів. ПЕРЕВАГИ: 100% натуральний концентрат. ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos. Антибактеріальна дія активного кисню. Властивості: -Безпечний завдяки натуральному хелатувальному агенту МGDA. - Має приємний аромат апельсина. - Зазнає повного біологічного розкладання. - Економний у використанні, дозволяє заощаджувати електроенергію. - Підходить для всіх видів посуду і будь-яких температурних режимів. - Швидко розчиняється та повністю виполіскується. - Підходить для посудомийних машин будь-якого типу. - Безпечний для людини та навколишнього середовища. Склад: >30% сода кальцинована, 15-30% активний кисень, хелатоутворювачі, 5-15% силікати, <5% сульфати жирного спирту кокосової олії*, карбоксилати, ензими, ефірна олія апельсина. INCI: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate,Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, Sodium Metasilicate, Sodium Coco-sulfate*, Maleic\Acrylic acid sodium salt, Enzyme, Essential Oil. *Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos. Не містить: фосфатів, хлору, штучних запашок, консервантів, барвників, хімічних ПАР. Строк придатності: 3 роки. Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин. Спосіб застосування: видалити з посуду залишки їжі. Завантажити посуд у посудомийну машину згідно з інструкцією. Насипати порошок у спеціальний відсік. Рекомендована доза для помірно забрудненого посуду в основному циклі — 1 чайна ложка (10 г) на стандартне завантаження посудомийної машини. Для миття сильно забрудненого посуду й миття в жорсткій воді дозування може бути збільшене.
Наявність: В наявності
SKU
ekozasib-dlia-myttia-v-posudomyinii-mashyni

Натуральний суперконцентрований засіб, розроблений лише на сировині рослинного та мінерального походження, для ефективного та безпечного миття посуду в посудомийній машині. Для видалення стійких забруднень і жиру. Відмінно розчиняється у воді, миє до блиску, не залишає розводів.

- Безпечний завдяки натуральному хелатувальному агенту МGDA.
- Має приємний аромат апельсина.
- Зазнає повного біологічного розкладання.
- Економний у використанні, дозволяє заощаджувати електроенергію.
- Підходить для всіх видів посуду і будь-яких температурних режимів.
- Швидко розчиняється та повністю виполіскується.
- Підходить для посудомийних машин будь-якого типу.
- Безпечний для людини та навколишнього середовища.

100% натуральний концентрат.

ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Антибактеріальна дія активного кисню.

Видалити з посуду залишки їжі. Завантажити посуд у посудомийну машину згідно з інструкцією. Насипати порошок у спеціальний відсік. Рекомендована доза для помірно забрудненого посуду в основному циклі — 1 чайна ложка (10 г) на стандартне завантаження посудомийної машини. Для миття сильно забрудненого посуду й миття в жорсткій воді дозування може бути збільшене.

ПОРАДИ:

Якість миття посуду часто залежить не лише від мийного засобу, а часто і від стану посудомийної машини. Щоб техніка працювала довго, дотримуйтесь нескладних правил експлуатації:
- не перевантажуйте посудомийну машину, завантажуйте зазначену в інструкції кількість посуду.
- прибирайте залишки їжі з посуду перед завантаженням.
- розміщуйте посуд у відсіки відповідно до інструкції. Каструлі, миски та інший великий посуд слід перевертати догори дном. Не вкладайте посуд один в інший.
- не завантажуйте у пристрій посуд, непридатний до миття в посудомийній машині (наприклад, кришталь).
- Концентрат ефективно впорається з нальотом від кави та чаю і може бути використаний для очищення чашок і заварників у повсякденному житті без посудомийної машини: насипте чайну ложку засобу в посуд, що очищується, залийте окропом, залиште на 5 хвилин, промийте водою.

 

Строк придатності: 3 роки.

Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.

>30% сода кальцинована, 15-30% активний кисень, хелатоутворювачі, 5-15% силікати, <5% сульфати жирного спирту кокосової олії*, карбоксилати, ензими, ефірна олія апельсина.

INCI: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate,Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, Sodium Metasilicate, Sodium Coco-sulfate*, Maleic\Acrylic acid sodium salt, Enzyme, Essential Oil.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ : Уникати ковтання й контакту з очима. У разі потрапляння порошку в очі промити їх водою. Використовувати за призначенням. Берегти від дітей та тварин.
НЕ МІСТИТЬ : Фосфатів, хлору, штучних запашок, консервантів, барвників, хімічних ПАР.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екозасіб для миття посуду в посудомийній машині 500г.