Екозасіб для видалення іржі та вапна, 250г.

174,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для чищення ванн, піддонів душових кабін, раковин, сантехніки, унітазів, кахлю, ПВХ-вікон, посуду та столового приладдя, барбекю, автомобільних дисків, скла. Може використовуватись на скляних, емальованих, керамічних, пластикових, акрилових, металевих, хромованих, нікельованих, мідних поверхнях, поверхнях із неіржавної сталі та інших водостійких поверхнях.


ДІЯ:

  • ЧИСТИТЬ ДО БЛИСКУ.
  • ПОЛІРУЄ.
  • ЗАХИЩАЄ ПОВЕРХНЮ.
  • ВІДШТОВХУЄ ВОДУ Й БРУД.
"
Наявність: В наявності
SKU
ekozasib-dlia-vydalennia-irzhi-ta-vapna

Формула на основі активного кисню в унікальній стабільній формі, підсилена протимікробною дією натурального комплексу екстракту уснеї та ефірної олії чайного дерева. ЕКОзасіб призначений для очищення від цвілі й грибкових уражень твердих водостійких поверхонь: кахлю, бетону, мармуру, штукатурки та інших виробів з дерев’яним, пластиковим, силіконовим, гумовим, керамічним покриттям тощо.

Має пролонговану дію, запобігає повторному ураженню поверхні та появі неприємного запаху на довготривалий час.

- Синергічна дія щавлевої кислоти і Д-лімонену бореться зі стійкими забрудненнями.
- Зручне й економне використання.
- Екологічний і безпечний, зазнає повного біологічного розкладання.
- Активний проти бактерій та мікробів.
- Не містить компонентів, що здатні викликати алергію.

 

Очищує до блиску без подряпин.

Швидка дія проти іржі та водного каменю завдяки кремнію та щавлевій кислоті.

Розподілити засіб за допомогою теплої вологої губки на забрудненій поверхні, витримати протягом 5-10 хвилин, за потреби потерти щіткою або губкою. Змити водою. При стійкому забрудненні повторити. Висушити очищену поверхню за потреби.

Поради:

- Щавлева кислота, що входить до складу пасти, активується дією води, при цьому швидкість реакції прискорюється підвищенням температури, тому для швидкого й ефективного результату рекомендується використовувати теплу воду.
- Локальне нанесення пасти на поверхню без попереднього розпилення унеможливлює процес подразнення слизових оболонок, і тому є більш безпечним.

Термін придатності: 36 місяців.
Зберігати в герметично закритій упаковці в сухому місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин. Уникати впливу прямого сонячного світла та джерел тепла. При зміні консистенції (можлива при тривалому зберіганні) пасту можна розрідити водою.

Вода, 15-30% діоксид кремнію, каолін, 5-15% щавлева кислота, ПАР ефір карбонової кислоти з пальмової олії, <5%: рослинний гліцерин, Д-лімонен, натуральний консервант Lekoguard EB Green.
INCI: 15-30%: Aqua, Hydrated Silica, Kaolin, 5-15%: Oxalic acid, Capryleth-9 carboxylic acid, <5%: Glycerin, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, D-Limonene.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ :

Засіб містить активну органічну кислоту. Використовувати гумові рукавички.
Застосовуючи на делікатних поверхнях чи поверхнях з невідомого матеріалу, протестувати на невеликій непомітній ділянці.

НЕ МІСТИТЬ:

SLS/SLES, фосфатів, агресивних кислот, абразивів, цеолітів, запашок, барвників.

 

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екозасіб для видалення іржі та вапна, 250г.