Екозасіб для видалення цвілі та грибка, 200мл.

235,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Кахлі, кераміка, бетон, мармур, штукатурка, вироби з дерев’яним, пластиковим, силіконовим, гумовим, керамічним та іншими видами водостійкого покриття.


ДІЯ:

  • ЗНИЩУЄ ЦВІЛЬ, ГРИБОК, БАКТЕРІЇ.
  • ЗДІЙСНЮЄ ДЕЗОДОРУВАЛЬНУ ДІЮ, УСУВАЄ НЕПРИЄМНІ ЗАПАХИ.
  • ЗАХИЩАЄ ПОВЕРХНЮ, МАЄ ПРОЛОНГОВАНУ ДІЮ.
  • ВІДНОВЛЮЄ БІЛИЙ КОЛІР, УСУВАЄ ПОЖОВТІННЯ.
" Формула на основі активного кисню в унікальній стабільній формі, підсилена протимікробною дією натурального комплексу екстракту уснеї та ефірної олії чайного дерева. ЕКОзасіб призначений для очищення від цвілі й грибкових уражень твердих водостійких поверхонь: кахлю, бетону, мармуру, штукатурки та інших виробів з дерев’яним, пластиковим, силіконовим, гумовим, керамічним покриттям тощо. Має пролонговану дію, запобігає повторному ураженню поверхні та появі неприємного запаху на довготривалий час. ПЕРЕВАГИ: - Очищує до блиску без подряпин. - Швидка дія проти іржі та водного каменю завдяки кремнію та щавлевій кислоті. Властивості: - Синергічна дія щавлевої кислоти і Д-лімонену бореться зі стійкими забрудненнями. - Зручне й економне використання. - Екологічний і безпечний, зазнає повного біологічного розкладання. - Активний проти бактерій та мікробів. - Не містить компонентів, що здатні викликати алергію. Склад: Вода, 15-30% діоксид кремнію, каолін, 5-15% щавлева кислота, ПАР ефір карбонової кислоти з пальмової олії, <5%: рослинний гліцерин, Д-лімонен, натуральний консервант Lekoguard EB Green. INCI: 15-30%: Aqua, Hydrated Silica, Kaolin, 5-15%: Oxalic acid, Capryleth-9 carboxylic acid, <5%: Glycerin, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin, D-Limonene. Не містить: SLS/SLES, фосфатів, агресивних кислот, абразивів, цеолітів, запашок, барвників. Строк придатності: 24 місяці. Строк придатності: 36 місяців. Зберігати в герметично закритій упаковці в сухому місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин. Уникати впливу прямого сонячного світла та джерел тепла. При зміні консистенції (можлива при тривалому зберіганні) пасту можна розрідити водою. Спосіб застосування: розподілити засіб за допомогою теплої вологої губки на забрудненій поверхні, витримати протягом 5-10 хвилин, за потреби потерти щіткою або губкою. Змити водою. При стійкому забрудненні повторити. Висушити очищену поверхню за потреби.
Наявність: В наявності
SKU
ekozasib-dlia-vydalennia-tsvili-i-hrybka

Формула на основі активного кисню в унікальній стабільній формі, підсилена протимікробною дією натурального комплексу екстракту уснеї та ефірної олії чайного дерева. ЕКОзасіб призначений для очищення від цвілі й грибкових уражень твердих водостійких поверхонь: кахлю, бетону, мармуру, штукатурки та інших виробів з дерев’яним, пластиковим, силіконовим, гумовим, керамічним покриттям тощо. Має пролонговану дію, запобігає повторному ураженню поверхні та появі неприємного запаху на довготривалий час. Підходить для використання як усередині приміщення, так і ззовні. Засіб абсолютно безпечний для здоров’я людини, може використовуватись у спальнях, дитячих кімнатах, холодильниках.

- Запобігає повторному ураженню поверхні.
- Підтримує високий рівень гігієни.
- Має потужну антибактеріальну дію, захищає від небажаних мікробів.

Швидка антибактеріальна й протигрибкова дія.

Комбінація унікальної форми кисню з протимікробним рослинним комплексом.

100 % пролонгована дія.

Знищує спори грибка.

Безпечний для людини та навколишнього середовища.

Запатентована італійська розробка, підтверджена європейська якість і безпека.

Не викликає алергічних реакцій.

Попередньо очистити уражену ділянку у зручний спосіб. Перед використанням збовтати. Рівномірно розподілити засіб по поверхні, залишити, залежно від ступеня ураження, на 15-60 хвилин. У разі сильного ураження рекомендується час дії засобу збільшити до 12 годин або залишити засіб на ніч. Змити водою.

ПОРАДИ :

- Засіб можна використовувати для виведення грибка та плісняви з тканини, гардин, шпалер тощо, попередньо зробивши тест на стійкість кольорів.
- ЕКОзасіб рекомендується використовувати для знищення грибка й запобігання його подальшого розвитку на гумовому ущільнювачі пральної машини. Не потребує змивання та підсилює якість наступного прання.

Зберігати в закритих сухих вентильованих приміщеннях, у щільно закритій упаковці вертикально, у недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів за температури від 0 °С до +30 °С. Уникати впливу прямого сонячного світла та джерел тепла. У разі замерзання після розморожування засіб повністю відновлює свій зовнішній вигляд і властивості.

Вода очищена, 15-30 % пероксикарбонова кислота PAP (активний кисень), екстракт уснеї, ефірна олія чайного дерева.

INCI: Aqua, Ɛ-phthalimido-peroxy-hexanoic acid, Usnea Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf (Tea Tree) Oil.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: УВАГА! Засіб є висококонцентрованим і має відбілювальні властивості, перед використанням на поверхнях із нестійким кольоровим покриттям рекомендується протестувати на непомітній ділянці.

НЕ МІСТИТЬ: Хлору, триклозану, консервантів, біоцидів, барвників та ароматизаторів.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екозасіб для видалення цвілі та грибка, 200мл.