Екозасіб для знежирення та видалення нагару, 250мл

154,00 ₴

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для чищення плит, духовок, мікрохвильових печей, витяжок, решіток вентиляції, грилів, мангалів і шампурів, сковорідок, дек, а також будь-яких керамічних, емальованих, порцелянових, фаянсових поверхонь, пластикових панелей.


ДІЯ:

  • ЛЕГКЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ВИДАЛЕННЯ ЖИРУ Й НАГАРУ.
  • НЕ ЗАЛИШАЄ РОЗВОДІВ І НАЛЬОТУ.
  • НАДАЄ БЛИСК.
  • КОМПЛЕКС АНТИКАЛЬК У СКЛАДІ ПОМ'ЯКШУЄ ВОДУ ТА ПІДВИЩУЄ МИЙНУ ЗДАТНІСТЬ.
Наявність: В наявності
SKU
EKOZASIB DLIA ZNEZHYRENNIA TA VYDALENNIA NAHARU

Екологічна жироруйнівна формула на основі рослинного сольвенту Д-лімонену. Ефективно розчиняє жир, видаляє сажу й кіптяву. Не містить абразивів, не дряпає поверхню. Є екологічно чистим засобом, безпечним для природи та навколишнього середовища.

- Безабразивна формула.
- Зручне використання.
- Містить луг у більш м'якій формі гідроксиду калію.
- Безпечний для довкілля.
- Працює у холодній воді.
- Легко змивається.

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в вертикальному положенні в щільно закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +25⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.

Швидка знежирювальна дія Д-лімонену ефірної олії апельсина.

Знищує мікроби та усуває неприємні запахи.

Перед використанням збовтати. Рівномірно нанести засіб на поверхню, витримати залежно від виду й інтенсивності забруднення протягом 5-15 хвилин, за потреби потерти щіткою або губкою. Ретельно змити водою. Для найбільшої ефективності рекомендується наносити на попередньо розігріту поверхню.

Мийна дія засобу підсилюється при підвищенні температури, тому поверхню, що очищується, рекомендується попередньо підігріти до +40°С або обробити гарячою водою.

Вода очищена, 5-15% калію гідроксид; <5%: ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, ефір карбонової кислоти з пальмової олії, спирт етиловий, хелатоутворювачі, д-лімонен.

INCI: Aqua, Potassium Hydroxide, Capryl\Decyl Glucoside*, Capryleth-9 carboxylic acid, Ethyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate diacetate, Trisodium salt of Methylglycinediacetic acid, D-Limonene.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Містить луг у формі гідроксиду калію. Застосовувати згідно з інструкцією використання, уникати ковтання, вдихання й контакту зі шкірою та слизовими оболонками. Не використовувати на поверхнях, не стійких до дії лугу. У разі потрапляння засобу на покриття зі штучного та натурального каменю швидко промити їх водою для уникнення роз`їдання кольору. Застосовуючи на делікатних поверхнях чи поверхнях з невідомого матеріалу, протестувати на невеликій непомітній ділянці.

НЕ МІСТИТЬ: Хімічних ПАР, SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, цеолітів, полімерів, запашок, барвників.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екозасіб для знежирення та видалення нагару, 250мл