Форвард, 30 капсул

239,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Профілактика та усунення еректильної дисфункції (імпотенції) і статевої слабкості у чоловіків.


ДІЯ:

  • МАЄ АНТИБАКТЕРІАЛЬНУ, ПРОТИЗАПАЛЬНУ ТА ПРОТИМІКРОБНУ ДІЮ.
  • ПОКРАЩУЄ ПРОЦЕСИ КРОВООБІГУ, ПІДСИЛЮЄ ЗБУДЖЕННЯ.
  • НОРМАЛІЗУЄ ФУНКЦІОНУВАННЯ СТАТЕВИХ ЗАЛОЗ У ЧОЛОВІКІВ.
  • ПІДСИЛЮЄ СЕКСУАЛЬНУ ПОТЕНЦІЮ, СТИМУЛЮЄ ВИРОБЛЕННЯ ГОРМОНІВ.
  • НОРМАЛІЗУЄ ФУНКЦІЮ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ.
"
Наявність: В наявності
SKU
forvard

Форвард нормалізує чоловічий гормональний фон, посилюючи вироблення тестостерону за допомогою фітогормонів. У чоловіків покращується зовнішній вигляд і самопочуття. Спостерігається підвищення статевої функції. Містить амінокислоти, які подовжують час статевого акту, підвищують ерекцію. Покращує репродуктивну функцію, збільшуючи кількість і активність якісних сперматозоїдів. Попереджає розвиток простатиту, аденоми простати. Комплексна дія активних компонентів рослин, мінералів та амінокислот покращує процеси кровообігу, підсилює збудження, стимулює вироблення гормонів і попереджає розвиток статевих інфекцій.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту.

Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

Комплексна дія амінокислот гліцину, аланіну, аргініну та глютамінової кислоти вкрай необхідна для вироблення чоловічих статевих гормонів.

Формула комплексу підсилена хелатними формами мінералів.

Чоловікам— по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання:30-45 днів. Повторний курс — після двотижневої перерви.

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Трава талабану польового (Thlaspi arvense)
- Трава кропиви дводомної (Urtica dioica)
- Корінь ехінацеї (Echinaceae purpurea)
- Корінь родіоли рожевої (Rhodiola rosea)
- Квітковий пилок

Вміст в 1 капсулі, мг:

- l-карнітин 20
- l-гліцин 1
- l-аланін 1
- l-аргінін 1
- цинк бісгліцинат 1
- глутамінова кислота 1
- марганець бісгліцинат 0,3
ПРОТИПОКАЗАННЯ 

Талабан польовий (трава)
Талабан стимулює потенцію: його флавоноїд апігенін посилює синтез тестостерону. Рослина покращує вихід сечі при простатиті, аденомі, а речовина лютеолін знімає запалення та попереджає появу статевих онкозахворювань. Ефірні олії згубні до дії мікробів, котрі викликають венеричні хвороби (сифіліс, гонорею). Перешкоджає розвитку атеросклерозу. За допомогою флавоноїдів активізує периферичний кровообіг, покращує ерекцію.

Ехінацея (корінь)
Впливає на активність макрофагів, Т-клітин — головних учасників клітинного імунітету. Зменшує вироблення речовин запалення завдяки ехінакозидам, що дозволяє завершити запальний процес природним шляхом і не дати йому перейти в хронічну форму. Має сильну антибактеріальну дію, Є натуральним адаптогеном, збільшує опірність організму до впливу широкого спектру шкідливих чинників фізичного, хімічного та природного походження. Стимулює синтез еритропоетину – гормону наднирників, що відповідає за утворення нових еритроцитів та є постачальником кисню. Такі якості ехінацеї забезпечують швидке й безпечне відновлення після статевого акту, фізичних навантажень, запобігають розвитку простатиту й венеричних хвороб.

Родіола рожева (корінь)
Активна речовина кореня — тироазол — є ефективною у боротьбі з астенічними станами після перенесених хвороб, при порушеннях в роботі кровоносних судин, загострює зір і слух. Підвищує потенцію шляхом збільшення швидкості кровотоку в судинах малого тазу. Ситостерин, який також міститься в достатній кількості, сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Флавоноїд сапідрозид активізує синтез серотоніну, від якого залежить тривалість статевого акту. Серотонін впливає на вегетативну нервову систему, попереджаючи передчасне сім'явиверження.

Кропива дводомна (листя й корінь)
Ізолектини зменшують перетворення тестостерону в дигідротестостерон. Він природно зустрічається у чоловіків віком 40+, ця форма тестостерону пов’язана з випадінням волосся та розростанням тканин передміхурової залози, відома як доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Відтак ізолектини запобігають розвитку простатиту та аденоми простати, значно зменшують її розмір, нормалізують функцію сечовипускання у чоловіків віком 40+.

Рута садова (трава)
Багатий хімічний склад рослини зумовлює широкий спектр її лікувальних властивостей. Найважливішою властивістю рути є її здатність знімати спазми гладенької мускулатури травного тракту, жовчних і сечовидільних шляхів, а також периферичних кровоносних судин. У результаті знижується артеріальний тиск, уповільнюються серцеві скорочення, підвищується діурез, поліпшується відтік жовчі.
Важливе терапевтичне значення має здатність рути ущільнювати стінки кровоносних судин, завдяки чому їхня резистентність і еластичність збільшуються, а ламкість і можливість ушкодження зменшуються.

Квітковий пилок
Джерело фітогормонів, ферментів і мікроелементів. Нормалізує метаболізм, покращує статеву функцію та підвищує імунітет. За тисячі років еволюції у квітковому пилку між собою збалансувалися всі біологічно активні речовини у найбільш сприятливій для організму формі. Як елемент розмноження рослини квітковий пилок містить значну кількість поживних і дуже корисних для людини речовин. До складу входять білки та амінокислоти, вітаміни групи В, каротин, кефатин, лецитин, мікро- та макроелементи, фітонциди й фітогормони. Добре впливає на роботу передміхурової залози та підвищує потенцію.

Глутамінова кислота
Покращує обмін білків, відновлює після фізичних навантажень. Кислота є важливим нейромедіатором, бере безпосередню участь у передачі нервових імпульсів центральній нервовій системі. Нестача глутамінової кислоти призводить до нестійкої ерекції або повної її відсутності. Вона містить у собі азот, необхідний для повноцінної ерекції, тому її дія подібна до віагри.

Аланін, гліцин
Є джерелом енергії для роботи нервової системи, покращують метаболізм у нервових тканинах. Корисні при імпотенції психогенного типу. Гліцин гальмує надмірне збудження, попереджає швидке сім`явиверження. Аланін має прямий вплив на шкірну периферичну вазодилатацію, що зумовлює вегетативні припливи, які забезпечують стійку довготривалу ерекцію та загострюють відчуття.

L-карнітин
Амінокислота, яка відповідає за рівень енергії, покращує роботу м’язів і серця. Є активним жироспалювачем. Разом із гліцином розширює судини, підсилюючи кровонаповнення статевих органів у чоловіків. Підвищує кількість андрогенних рецепторів, що покращує вплив тестостерону.

Цинк бісгліцинат, марганець бісгліцинат
Необхідні для синтезу тестостерону й активності сперматозоїдів.

L-аргінін
Ця амінокислота важлива для розширення судин завдяки виробленню оксиду азоту. Так органи малого тазу активно наповнюються кров’ю, підсилюється ерекція, зменшується запалення простати.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур. Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, які допомагають налагодити обмін речовин і рівень гормонів.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Форвард, 30 капсул