Helthy Box Detox 1

2 308,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Тривала глибока детоксикація організму, відновлення після перенесених інфекцій, при частих застудних захворюваннях та алергіях. Anti-age-терапія на клітинному рівні. Супровід програм схуднення й Антипаразитарної програми. Відновлення нормальної роботи шлунково-кишкового тракту, підтримка корисної мікрофлори та слизових оболонок, покращення пружності шкіри та відновлення її гідроліпідної мантії, при діабеті й атеросклерозі для зниження рівня цукру і виведення зайвого холестерину, при остеохондрозі та хронічних запальних процесах у суглобах (артрити й артрози) для відновлення хрящової тканини, збільшення щільності кісткової тканини.


ДІЯ:

  • ГЛИБОКА ТРИВАЛА КОМПЛЕКСНА ДЕТОКСИКАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ.
  • ПОТУЖНА АНТИКАНЦЕРОГЕННА Й АНТИМУТАГЕННА ДІЯ.
  • АКТИВУЄ ЛІМФОДРЕНАЖ І ВИВОДИТЬ ЗАЙВУ РІДИНУ.
  • ВІДНОВЛЮЄ ЕНЕРГІЮ НА КЛІТИННОМУ РІВНІ.
  • СОРБУЄ І ВИВОДИТЬ НАДЛИШОК ХОЛЕСТЕРИНУ І ГЛЮКОЗИ.
  • НОРМАЛІЗУЄ ДЕТОКСИКАЦІЙНУ ФУНКЦІЮ ПЕЧІНКИ.
  • ОЧИЩУЄ СУДИНИ Й КРОВ, ПОКРАЩУЄ ЇЇ СКЛАД.
  • ЗБІЛЬШУЄ АКТИВНІСТЬ ХЕЛПЕРІВ І ФАГОЦИТІВ.
  • ВИВОДИТЬ НАДМІРНІ СОЛЬОВІ ВІДКЛАДЕННЯ, ПЕРЕШКОДЖАЮЧИ РОЗВИТКУ ОСТЕОХОНДРОЗУ Й АРТРИТУ.
  • СПРИЯЄ ВІДНОВЛЕННЮ КОРИСНОЇ МІКРОФЛОРИ.
"
Наявність: В наявності
SKU
healthy-box-detox-1

Повноцінна детокс-програма у два кроки для комплексного глибокого очищення і відновлення власних процесів регуляції та детоксикації. Допомагає долати типові симптоми хронічної інтоксикації.


Виведення токсинів відбувається на клітинному та міжклітинному рівні, що забезпечує швидке й безпечне відновлення всіх органів і систем організму. Токсини поділяються на дві основні групи: екзотоксини — барвники, стабілізатори, ароматизатори, сурогатні добавки, консерванти, радіонукліди, солі важких металів, нітрати, пестициди, афлатоксини, бензопірени; ендотоксини — продукти перетворення амінокислот (фенолу, індолу, скатолу, кадаверину та ін.), жирів (γ-оксимасляної кислоти, ацетооцтової кислоти, ацетону та ін.), аденілнуклеотидів, гістаміну, серотоніну, кінінів. Після різних інфекцій та алергічних реакцій накопичуються у великій кількості токсичні речовини від бактерій, вірусів і грибків, а також залишки розпаду тканин.


Потужний набір антиоксидантів, сорбентів і клітковини, підсилений ексклюзивним інгредієнтом – пророщеними зернами злаків, – дозволяє поступово, без зайвого навантаження імунної, лімфатичної , кровоносної, нервової та сечовидільної систем очищувати організм та відновлювати його на всіх рівнях. Лімфодренажні продукти, мінеральні комплекси й вітаміни підвищують регуляцію білкового, ліпідного, вуглеводного і мінерального обміну та відновлюють гормональний баланс.


Склад детокс-програми має низький глікемічний індекс, а отже, зменшує прояви інсулінорезистентності й нормалізує рівень цукру в крові, гальмує потяг до солодкого. Забезпечує активний рух лімфи, надає тонізувальний ефект, усуває набряковий синдром. Покращує зовнішній вигляд шкіри: забезпечує антиакне-ефект і зменшує прояви целюліту. Зміцнює корені волосся, робить його блискучим і міцним, покращує стан нігтьової пластини, попереджає її ламкість. Сприяє відновленню корисної мікрофлори слизових оболонок і шкіри.


Під час проходження HEALTHY BOX DETOX № 1:
1. Відбувається очищення міжклітинного простору, всіх органів і систем.
2. Запускається рух лімфи і починає очищуватися шкіра.
3. Нормалізується обмін речовин.
4. Повертається нормальний глибокий сон.
5. Відбувається покращення когнітивних функцій.
6. Реакція на стрес-фактори стає менш помітною.
7. Усі клітини організму готуються до енергетичного перезавантаження.


Для завершення детокс-програми рекомендовано пройти курс HEALTHY BOX DETOX № 2.

ПРОТИПОКАЗАННЯ : 

Індивідуальна непереносність компонентів, дефіцит ваги, вік до 14 років, вагітність, грудне вигодовування.

Не рекомендується зловживання алкоголем, гострою, жирною, копченою, смаженою їжею, газованими напоями, солодощами під час проходження програми.

Абсолютно натуральний продукт.

Тотальний детокс, очищення та відновлення на клітинному рівні.

Потужний комплекс пребіотиків і сорбентів.

Корекція та посилення імунного захисту.

Різноманітний комплекс антиоксидантів, вітамінів, мікро- та макроелементів.

Більше 90 різних біологічно активних речовин у доступній для засвоєння формі для швидкого відновлення клітин.

Тривалий аnti-age-ефект.

Детоксикувальний сорбент Хітозан+ вживати вранці протягом одного місяця по 2 капсули за 40 хвилин до їди, запиваючи великою кількістю води.

Фітокомплекси Брейкблок і Лівсейф вживати по 1 капсулі 2 рази на день вранці та ввечері за 15 хвилин до їди, запиваючи водою.

Фітокомплекс Клінхелп вживати по 1 капсулі один раз на день вранці разом з іншими фітокомплексами за 15 хвилин до їди, запиваючи водою.

MULTI BRAN вживати між обідом і вечерею по 1 ст. л., заливши 200 мл теплої води, перемішати і залишити на кілька хвилин для охолодження. Вийде напій, схожий на кисіль.

Макросорб вживати ввечері перед сном, розчинивши 3 г (1 ч. л.) сухого порошку в 200 мл теплої води.

- МАКРОСОРБ - 1 упаковка- MULTI BRAN - 1 упаковка- ХІТОЗАН - 2 упаковки- БРЕЙКБЛОК - 2 упаковки- ЛІВСЕЙФ - 2 упаковки- КЛІНХЕЛП - 1 упаковка
ПРОТИПОКАЗАННЯ 

БРЕЙКБЛОК
Фітокомплекс для нормалізації функцій кишечника та підтримки мікрофлори кишечника. Володіє пребіотичними властивостями, активізує перистальтику, регулює моторику кишечника шляхом посилення процесу вироблення шлункового соку й жовчі.

ЛІВСЕЙФ
Фітокомплекс для нормалізації функцій печінки та жовчного міхура. Підсилює детоксикаційну функцію печінки, сприяє відновленню тканин печінки. Містить велику кількість антиоксидантів, які забезпечують протизапальну дію органів ШКТ.

МАКРОСОРБ
Сорбент на основі глин: цеоліту й сапоніту. Детоксикація та мінералізація організму. Завдяки каркасу алюмосилікатів (глин) забезпечує повноцінне надходження в організм мікро- і макроелементів і детоксикацію важких металів, отрут, радіонуклідів. Негативно заряджені іони мінералів збагачують організм, а шкідливі токсини всмоктуються, потрапляють у «пастку» і протягом 6-8 годин виводяться з організму. Джерело 84 мінералів.

КЛІНХЕЛП
Фітокомплекс для очищення організму від шлаків і токсинів. Нормалізує детоксикаційну функцію печінки, нейтралізує дію алергенів, вірусів, бактерій, грибків та їхніх токсинів, очищує організм від вільних радикалів. Сприяє зростанню корисної мікрофлори.

ХІТОЗАН+
Природний сорбент із панцира японського червоного краба з потужним комплексним детоксикувальним ефектом. Знижує рівень ліпідів і глюкози в крові. Очищує кишечник від трансжирів, ксенобіотиків (діоксини, ліки, наркотичні речовини, пестициди, мінеральні добрива, мийні засоби, радіонукліди, синтетичні барвники), зайвих жовчних кислот і надлишкового холестерину.

MULTI BRAN
Клітковина, пребіотик для тотального очищення кишечника, відновлення корисної мікрофлори. Завдяки різноманіттю складних вуглеводів є потужним джерелом енергії. Виводить токсини, покращує мікробіом.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Helthy Box Detox 1