Інтелект, 30 капсул

283,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Зниження інтелектуальної та емоційної активності, порушення пам’яті, зменшення концентрації уваги. Профілактика та відновлення кровопостачання після ішемічних інсультів, інфарктів, ТЕЛА (тромбоемболії легеневої артерії), атеросклерозу.


ДІЯ:

  • НОРМАЛІЗУЄ МОЗКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ БЕЗ ПОБІЧНИХ ЕФЕКТІВ (ПІДВИЩЕНОГО ЗБУДЖЕННЯ, СОНЛИВОСТІ).
  • ЗБІЛЬШУЄ ШВИДКІСТЬ РЕАКЦІЇ, УВАГУ, ПОКРАЩУЄ КОГНІТИВНІ ФУНКЦІЇ, ПАМ'ЯТЬ.
  • ПОЛІПШУЄ МОЗКОВИЙ ТА СЕРЦЕВИЙ КРОВООБІГ, ЗМІЦНЮЄ КАПІЛЯРИ, ТОНІЗУЄ ВЕНИ.
  • ПЕРЕШКОДЖАЄ УТВОРЕННЮ ТРОМБІВ, ПРИГНІЧУЮЧИ ФАКТОР АГРЕГАЦІЇ ТРОМБОЦИТІВ, ЗАВДЯКИ ЧОМУ ЗАПОБІГАЄ ВИНИКНЕННЮ ІНФАРКТУ, ІНСУЛЬТУ, ІШЕМІЇ, ДЕМЕНЦІЇ.
  • УПОВІЛЬНЮЄ СТАРІННЯ МОЗКУ.
"
Наявність: В наявності
SKU
intelekt

Інтелект – натуральний комплекс для нормалізації роботи мозку. Дарує ясність мислення, добру пам`ять, підвищує уважність, працездатність, регулює настрій, усуває тривожність, депресії, соматичні порушення та головний біль, допомагає протистояти стресам, призупиняє старіння.

Цілющий ефект комплексу реалізовано шляхом:
- Посилення кровообігу завдяки розширенню судин, зміцненню капілярів і перешкоджанню утворення тромбів. Подібний ефект дають лактони гінкго, фенілпропаноїди меліси та розмаринова кислота.
- Захисту від окислювального стресу, що знижує пошкодження нейронів. Рослинні антиоксиданти допомагають нейтралізувати вільні радикали.
- Підвищення стійкості до кисневого голодування. Досягається шляхом використання жирів для отримання енергії, збільшення вироблення АТФ та уповільнення апоптозу. Вплив на ці процеси має гінкго білоба й золотий корінь.
- Мобілізації обмінних процесів у мозкових тканинах завдяки активному поглинанню клітинами кисню та глюкози.
- Нормалізації просування нервових імпульсів. Відбувається за допомогою контролю рівня нейромедіаторів, блокування рецепторів гальмування та нейрогенезу, що забезпечуються салідрозидом родіоли, гіперфорином звіробою та лактонами гінкго.


Вживання комплексу корисне в період підвищених навантажень, при порушеннях мозкового кровообігу, травмах мозку, після інсульту та для його попередження, а також при діабеті й атеросклерозі. Рекомендований людям похилого віку для ясності мислення та зміцнення пам’яті.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Вагітність і період лактації, вік до 6 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.
 

Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

Стандартизований екстракт гінкго білоба (24% флавонових глікозидів, 6% терпенових лактонів).

Формула підсилена потужним антиоксидантом Q10.

Дорослим і дітям старше 12 років— по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від 6 до 12 років— по 1 капсулі 1 раз на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання:дітям – 30-45 днів, дорослим – не обмежений. Повторний курс — після 30-денної перерви, 3-4 рази на рік.

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Екстракт гінкго білоба (24% флавонових глікозидів, 6% терпенових лактонів).
- Корінь родіоли рожевої (Rhodiola rosea)
- Трава меліси лікарської (Melissa officinalis)
- Листя розмарину лікарського (Rosmarinus officinalis)
- Трава звіробою звичайного (Hypericum perforatum)
- Листя лаванди колоскової (Lavandula spica)

Вміст в 1 капсулі, мг:

- таурин 20
- кофермент Q10 10
- глутамінова кислота 1
- гліцин 1

Гінкго білоба (екстракт)
Стародавнє дерево, що існує на планеті з часів мезозою. За довгі століття рослина виробила стійкість до шкідників та хвороб і стала довгожителем. Вік деяких сучасних дерев сягає 2500 років. Гінкго містить унікальні компоненти, що ніде більше не зустрічаються — лактони білобаліди й гінкголіди. Вони здатні тимчасово підвищувати концентрацію нейромедіаторів у місцях з'єднання нейронів, цим посилюючи та прискорюючи передачу сигналів. Білобаліди додатково перешкоджають процесам гальмування в нервовій системі, знижуючи активність рецепторів ГАМК, і завдяки цьому зростає швидкість реакції, увага, покращуються когнітивні функції, пам'ять. Гінкголіди разом з біофлавоноїдами листя посилюють активність антиоксидантів у тканинах мозку, що уповільнює процеси старіння та ушкодження нейронів. Лактони покращують трофіку півкуль: посилюють надходження глюкози та кисню до клітин, утворення АТФ (за допомогою контролю мітохондрій). Вони є ефективними ноотропами, розширюють судини, збільшуючи вироблення оксиду азоту, покращують мозковий та серцевий кровообіг, зміцнюють капіляри, тонізують вени. Перешкоджають утворенню тромбів, пригнічуючи фактор агрегації тромбоцитів, запобігаючи інфаркту, інсульту, ішемії, деменції, уповільнюючи старіння мозку.

Родіола рожева (корінь)
Родіолу називають золотим коренем. Підземна частина рослини справді має золотий відтінок. Проте справедлива назва й у переносному значенні: у корені близько 140 активних компонентів, які мають омолоджувальну дію. Для нервової системи найбільш цінними є сполуки салідрозид і росавин — нейропротектори, адаптогени та імуномодулятори. Захищають еритроцити, стовбурові та нервові клітини від ушкоджень гіпоксією, токсинами, радіацією. Захисний механізм реалізується через зупинення апоптозу й підвищення вироблення АТФ. Росавин знімає стрес, хронічну втому, депресію, тривожність завдяки збільшенню синтезу ендорфінів. Салідрозид посилює нейрогенез у звивинах гіпокампу, підвищуючи пластичність мозку, здатність до навчання та запам'ятовування у дорослих. Родіола швидко відновлює сили після хвороб, підвищує працездатність, концентрацію уваги шляхом впливу на обмін речовин. Рослина стимулює продукування енергії як з вуглеводів, так і з жирів.

Меліса лікарська
Ефективна при соматичних порушеннях, які супроводжують тривожність. Усуває тахікардію, шлункові спазми та рухові розлади, адже компонент ефірної олії цитронелал впливає на кальцієві канали, що відповідають за м'язові скорочення. Рослина також здатна знижувати вироблення тиреоїдних гормонів при гіпертиреозі. Це зменшує дратівливість, плаксивість, порушення концентрації уваги, тремор і безсоння. Важливе значення для мозку мають фенілпропаноїди меліси, які знімають спазми судин, збільшуючи кровообіг, підвищують імунітет, пригнічують активність вірусів і бактерій. Флавоноїди рослини – антиоксиданти, що зменшують ушкодження нейронів при гіпоксії, отруєннях, старінні.

Розмарин лікарський (листя)
Покращує мозковий кровообіг, нівелює стрес і нервову напругу, полегшує стан після інсульту. Активні сполуки – розмаринова кислота, ефірна олія. Кислота знімає спазми, запалення, і як антиоксидант перешкоджає пошкодженню та загибелі нейронів, що призводить до нормалізації кровообігу та рухових функцій. Посилюють ефект складові ефірної олії: камфора, пінен, камфен, борнеол, котрі розширюють судини.

Звіробій продірявлений
Добре вивчена лікарська трава, що застосовується в медицині для покращення стану нервової системи. Гіперфорин рослини перешкоджає зворотному захопленню в синапсах серотоніну та дофаміну, що підвищує їхню концентрацію і притаманні сполукам ефекти. Дофамін розширює судини, нормалізує ритм серця. Серотонін регулює настрій, сон, харчову поведінку, нівелює стрес, бере участь у пульсації капілярів, налагоджуючи мікроциркуляцію крові та живлення тканин. Завдяки такій дії звіробій значно покращує мозковий кровообіг, усуває підвищену напругу, депресію. Флавоноїди рослини інгібують тромбін, знижують тромбоутворення та ймовірність інфаркту й інсульту.

Лаванда колоскова (листя)
Багата камфорою та цинеолом, які розширюють судини й активізують кровообіг. Ліналілацетат ефірної олії – седативний, протисудомний та антиоксидантний компонент. Лаванда регулює роботу ферментів, відповідальних за окислювально-відновлювальні реакції. Усі ці властивості стимулюють обмінні процеси у тканинах мозку, що нормалізує його роботу.

Склад доповнюють пророщені зерна злакових культур (вівса, пшениці, кукурудзи). Вони є джерелом білків, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів, фітогормонів і простих вуглеводів у біологічно активних та легкодоступних формах, які покращують і налагоджують процеси діяльності мозку.

Додатково в комплексі є таурин, глутамінова кислота, гліцин і кофермент Q10, які покращують трофіку тканин мозку й енергетичний потенціал.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Інтелект, 30 капсул