Light Box

1 937,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Корекція ваги. Здорове схуднення без зайвих витрат. Енергія на весь день.


ДІЯ:

  • ВТРАТА ЗАЙВИХ КІЛОГРАМІВ БЕЗ ВИСНАЖЛИВИХ ДІЄТ І НАДМІРНИХ ФІЗИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ.
  • АНТИСТРЕСОВЕ СХУДНЕННЯ.
  • ШВИДКЕ НАСИЧЕННЯ.
  • ВТРАТА ПОТЯГУ ДО СОЛОДКОГО.
  • ФОРМУВАННЯ ПРАВИЛЬНОЇ ХАРЧОВОЇ ПОВЕДІНКИ.
  • ПІДВИЩЕННЯ САМООЦІНКИ..
  • АНТИОКСИДАНТНИЙ ЗАХИСТ.
  • ЗДОРОВИЙ КИШЕЧНИК, ПОКРАЩЕННЯ МЕТАБОЛІЗМУ.
  • ЗМЕНШЕННЯ ПРОЯВІВ ЦЕЛЮЛІТУ.
  • ЗАРЯД БАДЬОРОСТІ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ.
"
Наявність: В наявності
SKU
light-box

Головний продукт боксу - поживний коктейль Mix Protein Slim. Його особливий склад та потужна дія забезпечують активне схуднення. З першої порції відчутна робота 12 оригінальних жироспалювачів, адже вони є основною рушійною силою боксу, яка допомагає відчутно зменшити об’єми власного тіла. Спеціально підібраний склад білків з різних джерел, складних вуглеводів і мінералів допомагає позбутися відчуття голоду, надає необхідної енергії та тримає в ресурсному стані.


Процес схуднення супроводжується накопиченням продуктів життєдіяльності (продуктів розпаду), що належать до токсичних речовин. Більшість із них опиниться в кишечнику. Очистити кишечник від токсинів допоможе мікс клітковини Multi Brаn, який містить велике різноманіття природних харчових волокон, які працюють одночасно як сорбенти, пребіотики й активатори моторики кишечника. З таким помічником ваш кишечник буде завжди чистим, здоровим і працюватиме, як годинник.


Усі продукти боксу мають низький глікемічний індекс і є безпечними для вживання людьми, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу.

ПРОТИПОКАЗХАННЯ: Вік до 18 років, вагітність, лактація, індивідуальна непереносність компонентів.
 

Концентрат різних джерел і форм білка.

ТОП-5 найефективніших жироспалювачів.

Мікс різних видів клітковини.

Природні форми вітамінів і хелатні форми мінералів.

Низький глікемічний індекс.

Низька калорійність.

Без цукру, трансжирів, холестерину, лактози, глютену, канцерогенних цукрозамінників, штучних ароматизаторів і барвників.

MIX PROTEIN SLIM краще вживати на сніданок або за 30 хвилин перед запланованим тренуванням.

Готувати порцію поживного коктейлю MIX PROTEIN SLIM можна, додаючи 27 г сухого порошку (або 3 столові ложки без гірки) до 250 мл води або 250 мл молока (рекомендуємо рослинне молоко без підсолоджувачів: мигдалеве, кокосове, соєве, фундукове).

MULTI BRAN слід вживати за 30 хвилин до вечері: 10 г (1 ст. ложку) розмішати у склянці (200 мл) теплої питної води.

MIX PROTEIN SLIM, 405 г – 1 штMULTI BRAN, 300 г – 1 шт

MIX PROTEIN SLIM
Поживний низькокалорійний коктейль із концентрованим білком, ферментами та 12 потужними природними жироспалювачами. Висока концентрація білка сприяє швидкому насиченню, зменшує потяг до солодкого, допомагає трансформувати споживані калорії у м'язову масу, а не в жири. Природні жироспалювачі приcкорюють енергетичний обмін, збільшують м’язову масу й активно спалюють жир. У складі також містяться прості та складні вуглеводи, пребіотики, харчові волокна, ферменти, природні форми мінералів і вітамінів, антиоксиданти. Ферменти виконують функцію каталізаторів власних механізмів зниження ваги, прискорюють обмін речовин, покращують травлення, розщеплюють білки та підвищують їхніє засвоєння. Природні форми вітамінів прискорюють вуглеводний обмін, вирівнюють гормональний баланс, активують процеси спалювання накопиченого жиру, попереджують виникнення «жирових пасток» (зон, що не худнуть або худнуть погано), захищають від стресу, хронічної втоми й виснаження, підвищують імунітет.

MULTI BRAN
Мікс різних видів клітковини. Основне призначення грубих харчових волокон в тому, щоб прискорити процес проходження їжі через органи травлення й очистити організм. Крім того, клітковина має низький рівень калорійності. Завдяки насиченому вітамінами і мікроелементами складу, клітковина має оздоровлювальні й детоксикувальні властивості. Вона прискорює час знаходження їжі в травній системі та її виведення. Мікс клітковини містить різні види харчових волокон, які стимулюють ріст і активність корисної мікрофлори кишечника, слизових оболонок та шкіри. Продукт має низький глікемічний індекс і є безпечним для вживання людьми, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу. Нормалізує рівень глюкози в крові і значно зменшує прояви інсулінорезистентності. Розчинні волокна клітковини допомагають знизити кількість зайвого холестерину, переважно ліпопротеїди низької щільності, шляхом реабсорбції жовчі і повторного її всмоктування. Така взаємодія забезпечує тривалу профілактику атеросклерозу та інших захворювань серця й судин. На основі клітковини ґрунтується багато систем схуднення. Клітковина рекомендується людям, які страждають надмірною вагою і ожирінням, для нормалізації та корекції ваги. Таким особам вживанням клітковини можна замінити приймання їжі, запиваючи її досить великою кількістю води.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Light Box