Лівсейф, 30 капсул

172,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Полегшення стану при гепатиті, цирозі, стеатозі, холециститі, дискінезії жовчовивідних шляхів, холангіті, жовчнокам’яній хворобі. Захист тканин печінки під час вживання антибіотиків, хіміотерапії, алкогольної інтоксикації, отруєння.


ДІЯ:

  • НОРМАЛІЗУЄ ФУНКЦІЇ ПЕЧІНКИ ТА ЖОВЧНОГО МІХУРА.
  • ПОСИЛЮЄ ДЕТОКСИКАЦІЙНУ ФУНКЦІЮ ПЕЧІНКИ.
  • СПРИЯЄ РЕГЕНЕРАЦІЇ ПЕЧІНКОВОЇ ТКАНИНИ.
  • МАЄ ПРОТИЗАПАЛЬНІ Й АНТИОКСИДАНТНІ ВЛАСТИВОСТІ.
"
Наявність: В наявності
SKU
livseif

Лівсейф – комплекс для нормалізації функцій печінки і жовчного міхура. Гепатопротекторна та відновлювальна дія фітокомплексу пов’язана з силімарином, кислотами омега й нарингеніном.

Саліпурпурозид і гідроксикоричні кислоти нормалізують жовчовиділення. Ефірні олії та ізовалеріанова кислота знімають спазми. Лютеолін, апігенін і розмаринова кислота знищують збудників інфекцій, знімають запалення.

ПРОТИПОКАЗАННЯ : Вагітність і період лактації, вік до 6 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

100% рослинний гепатопротектор.

Дорослим і дітям старше 12 років— по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Дітям від 6 до 12 років— по 1 капсулі 1 раз на день до їди, запиваючи водою.
Курс вживання:30-45 днів. Повторний курс — після двотижневої перерви.

- Трава цмину піскового (Helichrysum arenarium)
- Плоди розторопші (Silybum marianum)
- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Кукурудзяні рильця (Stigmata Maydis)
- Меліса (Мelissa officinalis)
- Деревій (Achillea millefolium)

Розторопша (насіння)
Джерело силімаринів, здатних відновлювати клітини печінки. Силімарини інгібують фермент, що викликає утворення небезпечного для клітин супероксиду кисню, зупиняючи руйнування гепатоцитів, а також виконують функцію протиотрути від деяких токсинів, згубних для печінкових клітин. Захищають протеїноутворювальні ферменти та інгібують накопичення жирів у клітинах. Активний синтез протеїнів у пошкоджених гепатоцитах сприяє їхньому відновленню, а блокування росту адипоцитів перешкоджає розвитку жирової дистрофії печінки.
Разом із силімаринами протекторну функцію виконують і кислоти омега-6 і -9, яких багато в насінні. Вони входять до складу оболонок клітин печінки, беруть участь у зниженні рівня холестерину, сприяють виробленню жовчних кислот і знімають запалення.

Цмин пісковий
Глікозиди рослини, особливо саліпурпурозид, підвищують вироблення жовчі, покращують її реологічні властивості, м’яко тонізують жовчний міхур. Флавоноїдні сполуки рослини мають послаблювальну дію на гладеньку мускулатуру, знімають спазми та розслаблюють сфінктер, який відповідає за виділення жовчі у травний тракт. Нарингенін нейтралізує токсини, діє як антиоксидант, захищаючи клітини й судини печінки. Смоляні кислоти й ефірна олія рослини за допомогою крезолу дають протизапальний та антибактеріальний ефект.

Кукурудзяні рильця
У складі рилець присутні стероли, сапоніни, жирні олії, які сприяють утворенню жовчі. Вони нормалізують холатохолестериновий коефіцієнт (співвідношення холестерину та жовчних кислот), запобігаючи утворенню каменів. Фенольні сполуки, зокрема гідроксикоричні кислоти, прискорюють відтік жовчі з міхура. Флавоноїди апігенін та лютеолін мають протизапальний ефект. Рильця містять яблучну кислоту, що бере участь у циклі Кребса, усуваючи млявість, характерну для захворювань печінки та жовчного міхура.

Меліса лікарська
Містить велику кількість кавових і розмаринових кислот, які ефективно знімають біль, пригнічують активність вірусів, стимулюють виділення жовчі. Флавоноїд меліси лютеолін вважається природним антибіотиком і протипаразитарною сполукою. Ефірна олія рослини знімає спазми, печінкові кольки.

Деревій
Протизапальний компонент. Саліцилова кислота та дубильні речовини – прекрасні антисептики, які знімають запалення, сприяють загибелі патогенних бактерій. Ізовалеріанова кислота з листя деревію заспокоює біль і знімає спазми у жовчному міхурі, а гіркоти рослини діють як жовчогінні.

Склад доповнюють пророщені зерна вівса, пшениці та кукурудзи як джерело клітковини, вітамінів, мікроелементів, ферментів і фітогормонів, які налагоджують процеси обміну речовин, стимулюють захисні сили та покращують засвоєння інших компонентів.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лівсейф, 30 капсул