Програма "Ритм сердця"

2 485,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Рекомендується для людей, які страждають на аритмію, атеросклероз, гіпертонічну хворобу, гіпотонію, інсульт, інфаркт міокарда, ішемічну хворобу серця, міокардит, перикардит, серцеву астму, серцеву недостатність, стенокардію та ін.


ДІЯ:

  • ВІДНОВЛЮЄ ТА РЕГУЛЮЄ КРОВООБІГ.
  • ЗМІЦНЮЄ СТІНКИ КРОВОНОСНИХ СУДИН І ВІДНОВЛЮЄ ЇХНЮ ЕЛАСТИЧНІСТЬ.
  • ЗАПОБІГАЄ УТВОРЕННЮ ТРОМБІВ.
  • ЗМЕНШУЄ КІЛЬКІСТЬ ЗАЙВОГО ХОЛЕСТЕРИНУ ТА ВРІВНОВАЖУЄ БАЛАНС СПІВВІДНОШЕННЯ ТРИГЛІЦЕРИДІВ ВИСОКОЇ ТА НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ.
  • ЗМЕНШУЄ ЧАСТОТУ ПОРУШЕНЬ РИТМУ СЕРЦЕВИХ СКОРОЧЕНЬ.
  • МАЄ АНТИСТРЕСОВУ Й НООТРОПНУ ДІЮ.
  • ЗДІЙСНЮЄ АНТИОКСИДАНТНИЙ ЗАХИСТ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ, НЕРВОВОЇ ТА ЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМ.
  • ТРИВАЛА ПІДТРИМКА ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ І СУДИН, ВІДНОВЛЕННЯ БАЛАНСУ В РОБОТІ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, А ТАКОЖ ПОЛІПШЕННЯ МЕТАБОЛІЧНОГО Й ГОРМОНАЛЬНОГО СТАТУСУ.
"
Наявність: В наявності
SKU
prohrama-rytm-sertsia

Програма відновлення і регуляції кровообігу «РИТМ СЕРЦЯ» сприяє комплексному оздоровленню та підтримці серцево-судинної, нервової та ендокринної систем.


У складі міститься спеціальний набір фітокомплексів CHOICE PHYTO, які поєднують у собі корисну дію лікарських рослин, пророщених зерен злаків, незамінних амінокислот, натуральних вітамінів, мінералів і сорбентів.


Активні речовини лікарських рослин і пророщених зерен пригнічують шкідливий вплив гормонів стресу адреналіну й норадреналіну на серцевий м’яз та кровоносні судини. Зменшують прояви гіпоксії тканин міокарда, яка часто призводить до розвитку ішемічної хвороби серця. Мінерали, антиоксиданти, вітаміни та фітоферменти, що входять до складу фітокомплексів, допомогають нейтралізувати шкідливі перекисні сполуки, що руйнують енергетичну систему клітин і порушують цілісність артерій та капілярів.


Регулярне вживання фітокомплексів запобігає збільшенню рівня гомоцистеїну та холестерину в крові. Постійне накопичення гомоцистеїну призводить до розвитку артеріальної гіпертензії, яка є першим симптомом серцево-судинних захворювань. Ця амінокислота руйнує стінки судин, а також завдає шкоди нервовій системі, що часто закінчується інсультом. Програму краще застосовувати 2 рази на рік.

ПРОТИПОКАЗХАННЯ:

Вагітність і період лактації, вік до 12 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Тонізувальний, протиаритмічний та ноотропний вплив на роботу серця і судин.

Необхідний набір антиоксидантів, мінералів та інших цінних нутрієнтів.

Кардіопідтримка завдяки серцевим глікозидам лікарських рослин.

1-й місяць (30 днів):
РАНОК (перед сніданком) Хітозан – 2 капс. за 1 год до їди (15 днів); через 1 год Ритм – 1 капс., Лівсейф – 1 капс.
ВЕЧІР (перед вечерею) Фрілайф – 1 капс., Баланс – 1 капс.

2-й місяць (30 днів):
РАНОК (перед сніданком) Санклін – 1 капс., Баланс – 1 капс.
ВЕЧІР (перед вечерею) Ритм – 1 капс.

Капсули фітокомплексів необхідно запивати половиною склянки води.

РИТМ– 2 упаковки
ЛІВСЕЙФ– 1 упаковка
ХІТОЗАН+– 1 упаковка
ФРІЛАЙФ– 1 упаковка
БАЛАНС– 2 упаковки
САНКЛІН– 1 упаковка

РИТМ усуває порушення серцевого ритму, регулює кров’яний тиск. Підвищує еластичність венозної стінки, зміцнює клапанний апарат, знижує проникність і крихкість капілярів. Зменшує концентрацію гомоцистеїну в крові. Забезпечує живильну підтримку кровоносних судин та клітин м'язової тканини, покращує загальний кровообіг.

ЛІВСЕЙФ підсилює детоксикаційну функцію печінки і покращує перетравлення жирів. Відновлює пошкоджені гепатоцити, запобігає розвитку жирового гепатозу.

ХІТОЗАН+ зменшує кількість зайвого холестерину, сприяє стабілізації артеріального тиску і нормалізує рівень глюкози в крові.

ФРІЛАЙФ очищує судини та відновлює їхню еластичність. Є джерелом потужних антиоксидантів, які захищають клітини від шкідливого впливу оксидативного стресу. Уповільнює процеси старіння і відновлює запас поживних речовин.

БАЛАНС регулює в центральній нервовій системі процеси збудження та гальмування, знімає стрес, перенапруження, покращує сон. Нормалізує кровообіг, зменшує тиск і спазми судин.

САНКЛІН — протинабряковий засіб. Відновлює природний баланс між калієм і натрієм, звільняючи організм від надлишків рідини. Покращує роботу нирок та сечового міхура шляхом прискорення клубочкової фільтрації.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Програма "Ритм сердця"