Ритм, 30 капсул

283,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Попередження та полегшення стану при різних серцево-судинних захворюваннях: ішемії, гіпертонії, стенокардії, атеросклерозі судин, після інсульту.


ДІЯ:

  • УСУВАЄ ПОРУШЕННЯ РИТМУ СЕРЦЯ, РЕГУЛЮЄ КРОВ'ЯНИЙ ТИСК.
  • СПРИЯЄ ЗНИЖЕННЮ РІВНЯ ХОЛЕСТЕРИНУ В КРОВІ.
  • ЗБІЛЬШУЄ ЕЛАСТИЧНІСТЬ ВЕНОЗНОЇ СТІНКИ, ЗМІЦНЮЄ КЛАПАННИЙ АПАРАТ, ЗНИЖУЄ ПРОНИКНІСТЬ І КРИХКІСТЬ КАПІЛЯРІВ.
  • ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЖИВИЛЬНУ ПІДТРИМКУ КРОВОНОСНИХ СУДИН І КЛІТИН М'ЯЗОВОЇ ТКАНИНИ.
"
Наявність: В наявності
SKU
rytm

Ритм гармонізує роботу серця та судин. Сухоцвіт і буркун регулюють діяльність серцево-судинної системи: розширюють артерії, нормалізують серцеві скорочення, тиск, кровонаповнення, перешкоджають утворенню тромбів. Кордицепс у комплексі з вітаміном В5 діє як антисклеротичний компонент, а також підвищує стресостійкість і витривалість. Плоди каштану й амінокислоти зміцнюють артерії, вени й капіляри, регулюють їхню здатність до скорочення й розслаблення. Нормалізує в'язкість і швидкість руху крові кровоносними судинами тіла. Бореться з головними факторами ризику хвороб серцево-судинної системи: атеросклерозом, тромбоутворенням, діабетом і спазмом судин.

- Регулює тиск м’яко, без стрибків.
- Зміцнює судини, їхню скорочувальну здатність, усуває ушкодження, знижуючи ймовірність нападів гіпертонії в майбутньому.
- Уповільнює серцебиття, але збільшує об’єм крові та кисню, що надходять у серце, енергетичний потенціал клітин міокарда. Це подовжує роботу органу, знижує виснаження серцевого м’яза.
- Захищає серцево-судинну систему, підвищуючи її стресостійкість.
- Дає пролонгований ефект і не викликає звикання.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Вагітність і період лактації, вік до 12 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Синергетичний ефект взаємодії пророщених зерен злаків і лікарських рослин суттєво підвищує ефективність фітокомплексу.

Формула підсилена потужним антиоксидантом Q10, вітамінами групи В й хелатними формами мінералів.

Дорослим і дітям старше 12 років— по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою.
Курс:30-45 днів. Повторний курс — після 30-денної перерви.

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи
- Екстракт кордицепсу
- Трава сухоцвіту багнового (Gnaphalium uliginosum)
- Трава буркуна лікарського (Melilotus officinalis)
- Плоди гіркокаштана звичайного (Aеsculus hippocаstanum)

Вміст в 1 капсулі, мг:

- таурин 30
- магній бісгліцинат 25
- l-карнітин 20
- лецитин 17
- коензим Q10 10
- l-аргінін 5
- вітамін В5 (пантотенова кислота) 2
- вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) 1

Дія комплексу пов’язана з флавоноїдами, похідними кавової кислоти, кумаринами, кордицепіном, есцином та полісахаридами. Доповнюють ефект вітаміни й амінокислоти, важливі для роботи серця та судин.

Сухоцвіт багновий
Комплекс флавоноїдів і фенольних сполук хлорогенової та кавової кислот рослини розширює периферичні судини, знижує тиск і зменшує тахікардію. Хлорогенова кислота регулює рівень цукру в крові та впливає на засвоєння вуглеводів. Високий вміст фітостеринів забезпечує цілісність клітинних мембран і протизапальні властивості. Сухоцвіт містить залізо, мідь, кобальт, хром та марганець. Залізо бере участь в утворенні гемоглобіну та достатньому надходженні кисню до тканин, попереджає гіпоксію міокарда. Мідь і марганець регулюють внутрішньоклітинний метаболізм, вироблення енергії. Марганець активує антиоксидантні ферменти. Мікроелементи збільшують стійкість серцевого м’яза до надмірних навантажень. Хром регулює роботу вегетативної нервової системи, запобігає зниженню тонусу артерій, підвищує чутливість клітин до власного інсуліну, що призводить до зниження цукру в крові й зменшує потяг до солодкого, допомагаючи зберегти ендотелій (внутрішню оболонку) судин та еритроцити від руйнівної дії надмірної кількості глюкози.

Буркун лікарський
Основна активна речовина буркуна – кумарин, яка відзначається протиішемічним і гіпотензивним ефектом, активізує кровообіг, збільшує спроможність серцевого м'яза, має антисклеротичні властивості. Його похідне дикумарол перешкоджає утворенню тромбів шляхом припинення активації вітаміну К. Високий вміст аскорбінової кислоти зміцнює капіляри, знижує їхню проникність, збільшує кровонаповнення, запобігає їхньому розриву. Сесквітерпени забезпечують протизапальні й антибактеріальні властивості рослини.

Кордицепс
Кордицепін гриба знижує ризик утворення холестеринових бляшок і розщеплює раніше утворені, що сприяє нормальному функціонуванню серцево-судинної системи. Підвищує еластичність судинної стінки та зміцнює її, вирівнює серцевий ритм при аритмії, активізує мозковий кровообіг, покращує розумову активність, знижує артеріальний тиск. Полісахариди є імуномодуляторами, що стимулюють синтез фагоцитів, усувають аутоімунні та алергічні реакції, зміцнюють імунітет.

Гіркокаштан (плоди)
Плоди багаті на ескулін та есцин. Ескулін перешкоджає утворенню тромбів завдяки збільшенню вироблення антитромбіну, регулює роботу вен і капілярів, а есцин знижує в’язкість крові, що покращує її надходження у віддалені судини.

Вітаміни В5 та В6
Беруть участь у вуглеводному та жировому обміні. Знижують рівень холестерину. Піридоксин важливий для формування еритроцитів і гемоглобіну.

L-карнітин
Транспортує жирні кислоти до м’язових клітин для їх окислення. Знижує рівень тригліцеридів у крові та сприяє нормалізації ваги. Покращує кровообіг і знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Кофермент Q10
Регулює обмін енергії в організмі за допомогою активного синтезу АТФ. Підвищує витривалість, працездатність. У великих кількостях міститься в серцевому м’язі, підтримуючи його скорочувальні здібності. Діє як антиоксидант, перешкоджаючи пошкодженню судин і міокарду.

Лецитин
Джерело фосфоліпідів – необхідних складових оболонок всіх клітин організму, які відповідають за нормальне функціонування мембран формених елементів крові та гладеньких м’язів. За нестачі фосфоліпідів підвищується агрегація тромбоцитів і втрачається нормальна скоротність судин.

Таурин, аргінін і магній бісгліцинат
Регулюють тиск, розширюючи судини, і захищають серце. Аргінін бере участь у синтезі оксиду азоту, необхідного для розслаблення та розширення судин. Таурин знижує вплив кальцію і норадреналіну на серцевий м’яз, уповільнюючи тахікардію. Магній заспокоює нервову систему й розслаблює гладенькі м’язи, підвищуючи кровонаповнення периферичних артеріол.

Склад доповнюють висушені та подрібнені пророщені зерна вівса, пшениці та кукурудзи. Вони є джерелом амінокислот, вітамінів, мікроелементів, ферментів і фітогормонів у біологічно активних та легкодоступних формах, які допомагають налагодити обмін речовин, підвищують імунітет, нормалізують гормональний фон. Регулярне вживання пророщених зерен поповнює запаси поживних речовин, підсилює дію всіх компонентів фітокомплексу та пришвидшує настання ефекту.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Ритм, 30 капсул