Vegan Box

2 250,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для тих, хто прагне залишатися у формі і не набирати зайвих кілограмів. Для тих, хто не вживає тваринних білків. Для тих, хто потребує більш легкого засвоєння. Додаткове джерело клітковини та рослинних білків для корекції ваги та фігури. Додаткове джерело енергії.


ДІЯ:

  • ДЕТОКС І КОРЕКЦІЯ ВАГИ.
  • ЗДОРОВИЙ КИШЕЧНИК.
  • КОНТРОЛЬ АПЕТИТУ.
  • МІЦНИЙ ІМУНІТЕТ.
"
Наявність: В наявності
SKU
vegan-box

VEGAN box складається з унікальних суперфудів ТМ «Добра Їжа» (Пророщених зерен, Овочевої норми та Зеленої формули), 100 % натурального Хлорофілу та міксу клітковини Multi Bran.


Пророщені зерна — основа нашого раціону з давніх часів. Спеціальна запатентована технологія пророщування зерен дозволяє отримати концентрований комплекс з більш ніж 90 цінних поживних речовин, які в уже доступній формі повністю засвоюються організмом людини. Містить вітаміни, мінерали, клітковину, корисні жири, пептиди й амінокислоти, активні ферменти і фітогормони, які є джерелом енергії, зміцнюють кісткову і м’язову тканину, підвищують стресостійкість нервової та серцево-судинної систем, збільшують детоксикаційну функцію печінки, регулюють моторику кишечника, запобігають розвитку гіпоксії плода у вагітних. Як природний сорбент пророщені зерна виводять із організму токсичні речовини, радіонукліди, важкі метали, пестициди, надлишковий холестерин.


Зелена формула — унікальний продукт для омолодження й оздоровлення. У кожній порції міститься добова норма йоду. Завдяки властивостям водоростей містить велику кількість біологічно активних речовин, які омолоджують клітини всього організму, захищають їх від небажаних мутацій та передчасного старіння, адже містять цілий набір потужних антиоксидантів. Підтримують психоемоційний стан і активність кори головного мозку, поліпшують пам’ять, підвищують пружність шкіри, допомагають відновити природний блиск волосся та міцність нігтьової пластини.


Овочева норма враховує потреби найвибагливіших споживачів: 30 нутрієнтів щодня опиняються на вашому столі. Сучасна формула продукту містить природні спалювачі жирів, а також речовини, що покращують діяльність травної, ендокринної та сечовидільної систем, підвищують клітинний метаболізм, насичують організм киснем. Кожен з нутрієнтів містить у собі безліч корисних для здоров'я речовин, які разом відновлюють роботу шлунково-кишкового тракту, попереджають передчасне старіння, регулюють вагу, виводять токсини, додають енергії та сил, зміцнюють імунітет, підтримують нервову та серцево-судинну систему, збагачують організм усіма вітамінами та мінералами, зменшують потяг до солодкого.


Хлорофіл і клітковина Multi Bran забезпечують комплексний детокс і потужний антиоксидантний захист, попереджають розвиток передчасного старіння та надають anti-age терапію кожній клітині вашого тіла. Хлорофіл активує синтез гіалуронової кислоти та відновлює кислотно-лужну рівновагу, а клітковина Multi Bran працює над відновленням корисного мікробіому в кишечнику.


Усі продукти боксу мають низький глікемічний індекс і є безпечними для вживання людьми, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Вік до 18 років, вагітність, лактація, індивідуальна непереносність компонентів. 

Унікальна технологія пророщування та ферментації.

Джерело рослинних білків, антиоксидантів і фітогормонів.

Природні форми вітамінів та мінералів.

90 корисних БАР із 100 % біодоступністю.

Найкращі пребіотики для здоров’я кишечника.

Низький глікемічний індекс.

Низька калорійність.

Без цукру, трансжирів, холестерину, лактози, глютену, канцерогенних цукрозамінників, штучних ароматизаторів і барвників.

За 1 годину до сніданку — Хлорофіл.Додати 55 крапель ХЛОРОФІЛУ до 100 мл води, розмішати і готовий напій випити.

MULTI BRANслід вживати 2 рази на день: за годину до вечері і перед сном. 10 г (1 ст. ложку) розмішати у склянці (200 мл) теплої питної води.

ГОТУВАТИ ОВОЧЕВІ ТА ФРУКТОВІ СМУЗІ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ СУПЕРФУДИ:

1-й день: фруктове смузі
Конструктор фруктового смузі:
• ПРОРОЩЕНІ ЗЕРНА – 1 порція (1 ст.л.)
• ЗЕЛЕНА ФОРМУЛА — 1 порція (1 ч.л.)
• Фрукти і/або ягоди — 150 г (сезонні і/або заморожені)
• Зелень свіжа — 50 г
• Вода — ⅔ склянки

2-й день: пряне овочеве смузі
Конструктор овочевого смузі:
• ОВОЧЕВА НОРМА — 1 порція (1 ст.л.)
• Лимонний сік — за смаком
• Сирі свіжі овочі — 150 г
• Зелень свіжа — 50 г
• Вода — ⅔ склянки
• Спеції, гімалайська сіль, прянощі — за смаком
СКЛАД 

ПРОРОЩЕНІ ЗЕРНА, 150 гр – 1 штОВОЧЕВА НОРМА, 150 г – 1 штЗЕЛЕНА ФОРМУЛА, 150 г — 1 штMULTI BRAN, 300 г – 1 штХЛОРОФІЛ, 50 мл – 1 шт+ ПОДАРУНОК – ПРОРОЩЕНІ ЗЕРНА, 150 г.

ВАША ВИГОДА: ПРОРОЩЕНІ ЗЕРНА у подарунок.

ПРОРОЩЕНІ ЗЕРНА
Вдале поєднання 4 пророщених злаків забезпечує повноцінний набір цінних поживних речовин і клітковини для раціонального харчування та легкого засвоєння. Пророщені зерна пшениці містять найбільшу кількість амінокислот і вітамінів А, С, Е. Пророщені зерна кукурудзи містять велику кількість фітоферментів, вітамінів групи В і фітогормонів. Пророщені зерна вівса забезпечують організм повним набором мікро- та макроелементів, а пророщені зерна ячменю є потужним джерелом білка й мінералів.

ОВОЧЕВА НОРМА
Збалансоване поєднання пророщених зерен злаків з овочами, зеленню, спеціями й насінням для здорового травлення та покращення обміну речовин. 30 нутрієнтів містять у собі безліч потужних корисних для здоров'я речовин. Суперфуд має комплексний вплив на здоров’я, здатен відновити роботу шлунково-кишкового тракту, покращити обмін речовин, зміцнити імунітет, підтримати нервову та серцево-судинну систему. Овочева норма регулює вагу, виводить токсини, додає енергії та сил, зменшує потяг до солодкого. Різноманіття поліфенолів овочів і спецій здатне попередити передчасне старіння. У своєму складі містить природні спалювачі жирів, різноманітність клітковини, що покращує діяльність травної, ендокринної та сечовидільної систем, підвищує клітинний метаболізм, насичує організм киснем.

ЗЕЛЕНА ФОРМУЛА
Унікальний продукт для омолодження й оздоровлення. У кожній порції міститься добова норма йоду. Завдяки властивостям водоростей містить велику кількість біологічно активних речовин, які надають антиоксидантний захист щитоподібній залозі, підтримують психоемоційний стан, стримують розвиток вірусних інфекцій, знімають больові спазми та запалення, підтримують активність кори головного мозку, поліпшують пам’ять, підвищують пружність шкіри, допомагають відновити природний блиск волосся та міцність нігтьової пластини. Завдяки фактору росту CGF, цинку, нуклеїнових кислот і омега-3 і -6 сприяє швидкому відновленню пошкоджених тканин та відновленню потенції. Зелена формула омолоджує клітини всього організму, захищає їх від небажаних мутацій та передчасного старіння, адже містить цілий набір потужних антиоксидантів. Підвищує противірусну й антибактеріальну активність імунної системи, надає потужний протизапальний ефект на захворювання опорно-рухового апарату та сечовидільної системи.

MULTI BRAN
Клітковина — важливий елемент для життєдіяльності організму, такий же, як вода, й вітаміни. Основне призначення грубих харчових волокон у тому, щоб прискорити процес проходження їжі через органи травлення й очистити організм. При цьому клітковина має низький рівень калорійності. Завдяки насиченому вітамінами і мікроелементами складу, клітковина має оздоровлювальні й детоксикувальні властивості. Вона прискорює час знаходження їжі в травній системі та її виведення. Мікс клітковини містить різні види харчових волокон, які стимулюють ріст і активність корисної мікрофлори кишечника, слизових оболонок та шкіри. Продукт має низький глікемічний індекс і є безпечним для вживання людьми, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу. Нормалізує рівень глюкози в крові і значно зменшує прояви інсулінорезистентності. Розчинні волокна клітковини допомагають знизити кількість зайвого холестерину, переважно ліпопротеїди низької щільності, шляхом реабсорбції жовчі і повторного її всмоктування. Така взаємодія забезпечує тривалу профілактику атеросклерозу та інших захворювань серця й судин. На основі клітковини ґрунтується багато систем схуднення. Клітковина рекомендується людям, які страждають надмірною вагою і ожирінням, для нормалізації та корекції ваги. Таким особам вживанням клітковини можна замінити приймання їжі, запиваючи її досить великою кількістю води.

ХЛОРОФІЛ
Потужний природний антиоксидант і джерело енергії. Він захищає клітини організму від пошкодження вільними радикалами, які прискорюють процеси старіння і стимулюють розвиток запальних реакцій. Підсилює захисні функції імунної системи. Сприяє комплексній детоксикації на клітинному рівні.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Vegan Box