Екозасіб для миття овочів і фруктів з розпилювачем 200мл.

107,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для очищення поверхні фруктів, овочів, зелені, салатів, ягід, сухофруктів, яєць тощо.


ДІЯ:

  • ЗАВДЯКИ ОРГАНІЧНИМ КИСЛОТАМ І РОСЛИННИМ ПАР ЛЕГКО УСУВАЄ НЕБЕЗПЕЧНІ ЗАБРУДНЕННЯ, ЯКІ НЕ ЗМИВАЮТЬСЯ ВОДОЮ.
  • ВИДАЛЯЄ ЗАБРУДНЕННЯ, ВІСК, КОНСЕРВАНТИ, ХІМІКАТИ Й НЕБЕЗПЕЧНІ МІКРООРГАНІЗМИ.
" Натуральний засіб для легкого та безпечного очищення фруктів, овочів, зелені, ягід, сухофруктів, яєць і т.п. від забруднень, бактерій, хімікатів і консервантів, що не змиваються водою. 100% натуральна формула із «зелених» компонентів для щоденного використання. Містить молочну кислоту, гідролат лайма, екстракти червоного грейпфрута і граната. ПЕРЕВАГИ: Містить рослинний протимікробний комплекс широкого спектру дії. ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos. Властивості: - Екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання. - Безпечний для людини та навколишнього середовища. - Антибактеріальна дія молочної кислоти. - Повністю змивається водою. - Зручний у використанні. Склад: Вода очищена, <5%: ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, етиловий спирт, натрію цитрат, гідролат лайма, молочна кислота, лимонна кислота, екстракт червоного грейпфрута, екстракт граната, натуральний консервант Lekoguard EB Green. INCI: Aqua, Capryl\Decyl Glucoside*, Ethyl Alcohol,, Sodium Citrate, Citrus Lime Fruit Water, Lactic acid, Citric acid, Citrus Grandis Fruit Extract, Punica granatum Extrac, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin. *Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos. Не містить: SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, триклозану, парабенів, ароматизаторів, барвників. Строк придатності: 3 роки. Строк придатності: 24 місяці. Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин. Спосіб використання: розподілити засіб по поверхні або розчинити у воді з розрахунку 50 мл засобу на 100 мл води. Залишити на 30-60 секунд. Ретельно промити водою.
Наявність: В наявності
SKU
zasib-dlia-myttia-ovochiv-ta-fruktiv

Натуральний засіб для легкого та безпечного очищення фруктів, овочів, зелені, ягід, сухофруктів, яєць і т.п. від забруднень, бактерій, хімікатів і консервантів, що не змиваються водою. 100% натуральна формула із «зелених» компонентів для щоденного використання. Містить молочну кислоту, гідролат лайма, екстракти червоного грейпфрута і граната.

- Екологічна формула, що зазнає повного біологічного розкладання.
- Безпечний для людини та навколишнього середовища.
- Антибактеріальна дія молочної кислоти.
- Повністю змивається водою.
- Зручний у використанні.

Містить рослинний протимікробний комплекс широкого спектру дії.

ПАР сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Розподілити засіб по поверхні або розчинити у воді з розрахунку 50 мл засобу на 100 мл води. Залишити на 30-60 секунд. Ретельно промити водою.

ПОРАДИ :

Безперечно, овочі, фрукти, зелень, сухофрукти – незамінні елементи повноцінного харчування, джерело вітамінів, мікроелементів, амінокислот. Але вся користь від їх споживання може бути зведена нанівець через наявність хімічних речовин. Особливо чутливим до дії хімікатів є дитячий організм. Те, з чим видільна система дорослої людини справляється без проблем, може спричинити серйозні розлади, отруєння і навіть захворювання у дитини. Натуральний ЕКОспрей дає можливість очистити продукти і зберегти всі їхні корисні властивості.

 

Строк придатності: 24 місяці.

Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0⁰C до +30⁰C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей та тварин.

Вода очищена, <5%: ПАР з рослинної олії та цукру з кукурудзи, картоплі, пшениці*, етиловий спирт, натрію цитрат, гідролат лайма, молочна кислота, лимонна кислота, екстракт червоного грейпфрута, екстракт граната, натуральний консервант Lekoguard EB Green.

INCI: Aqua, Capryl\Decyl Glucoside*, Ethyl Alcohol,, Sodium Citrate, Citrus Lime Fruit Water, Lactic acid, Citric acid, Citrus Grandis Fruit Extract, Punica granatum Extrac, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin.
*Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ : Не ковтати. Засіб містить активну молочну кислоту. При підвищеній чутливості шкіри рук використовувати гумові рукавички.
НЕ МІСТИТЬ : SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, триклозану, парабенів, ароматизаторів, барвників.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екозасіб для миття овочів і фруктів з розпилювачем 200мл.