Зубна паста гідроксиапатит кальцію, 75мл.

276,00 ₴
"

ПРИЗНАЧЕННЯ: Протидія та попередження карієсу. Відновлення зубної емалі. Догляд за ротовою порожниною.


ДІЯ:

  • ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ВІД КАРІЄСУ.
  • ДОЛАЄ КАРІЄС НА ПОЧАТКОВИХ СТАДІЯХ.
  • ЗАПОБІГАЄ ЕРОЗІЇ ЕМАЛІ ТА ВТРАТІ ПРИРОДНОЇ БІЛИЗНИ ЗУБІВ.
  • ВИДАЛЯЄ ЗУБНИЙ НАЛІТ І ЗАПОБІГАЄ ЙОГО УТВОРЕННЮ.
  • ПОВЕРТАЄ ЕМАЛІ ПЕРВИННУ ЩІЛЬНІСТЬ І ГЛАДКІСТЬ.
  • ОЧИЩУЄ І ПОЛІРУЄ ПОВЕРХНЮ ЗУБІВ ДО БЛИСКУ.
  • ЗНИЖУЄ ПІДВИЩЕНУ ЧУТЛИВІСТЬ ЗУБІВ.
  • ДОГЛЯДАЄ ЗА РОТОВОЮ ПОРОЖНИНОЮ.
  • ОСВІЖАЄ ПОДИХ.
  • ПОПЕРЕДЖУЄ УТВОРЕННЯ ЗУБНОГО КАМЕНЮ ТА ТРІЩИН.
"
Наявність: В наявності
SKU
zubna-pasta-hidroksyapatyt-kaltsiiu

Натуральна зубна паста BIOX із гідроксиапатитом кальцію для делікатного очищення, відновлення та зміцнення зубної емалі.


Комплекс на основі гідроксиапатиту заповнює мікроскопічні тріщинки й дефекти на поверхні зубної емалі, збагачує її внутрішні шари біодоступними іонами кальцію і фосфору, внаслідок чого усувається причина зародження карієсу.


Регулярне використання пасти сприяє ремінералізації емалі до її оригінальної щільності, зниження чутливості, відновлення природної білизни зубів.

24 місяці
6 місяців після відкриття

Зберігати в закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від +5 ⁰C до + 25⁰C.

100 % натуральний склад.

Формула підсилена наноформою гідроксиапатиту.

Експертне відновлення й захист зубної емалі.

Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.

Унікальна система відновлення та зміцнення зубної емалі й дентину.

Розроблено провідними науковцями України у галузі фармацевтики, ботаніки та фармакології.

Новітні технології виробництва.

Невелику кількість пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби 2 хвилини круговими рухами. Для посилення дії гідроксиапатиту можна пасту залишити на зубах впродовж 5-10 хвилин. Прополоскати ротову порожнину водою.

Не забувайте чистити зуби двічі на день і змінювати зубну щітку кожні 3 місяці.

Aqua (вода), Calcium Citrate & Vitamin D3 (кальцію цитрат зі стулок молюсків з вітаміном D3), Glycerin (гліцерин), Thymus Serpyllum (Wild Thyme) Extract (екстракт чебрецю), Spirulina Platensis Extract (екстракт спіруліни), Еquisetum Аrvense (Horsetail) Leaf Extract (екстракт хвоща), Hydroxyapatite* (гідроксиапатит кальцію), Hydrated Silica * (кремнію діоксид гідратований), Stevia Rebaudiana Extract (екстракт стевії), Zeolite (глина цеоліт), Saponite (глина сапоніт), Cellulose Gum (целюлоза)*, Sodium Olivoyl Glutamate* (рослинна ПАР з оливкової олії та глютамінової амінокислоти), Eucalyptus Mint Flavor (харчовий ароматизатор), **Benzyl Alcohol Ethylhexylglycerin, Tocopherol (натуральний консервант), Lactic Acid (молочна кислота), Menthol (ментол), Eugenia Caryophyllus Essential Oil (ефірна олія гвоздики), **Eugenol, **Methyl Eugenol, **Carvone.
* Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos.
** З натуральних ефірних олій.

НЕ МІСТИТЬ:
Продуктів переробки нафтохімії, SLS/SLES, фтору, цукру і штучних підсолоджувачів, триклозану, хлоргексидину, парабенів, абразивів, штучних відбілювачів, синтетичних ароматизаторів, барвників.

Формула пасти підсилена HYDROXYAPATITE (гідроксиапатит кальцію) у наноформі для ще більш експертного відновлення здоров’я зубів та догляду за яснами і слизовою ротової порожнини. Відомо, що 97 % зубної емалі та 70 % дентину складається з гідроксиапатиту. Потрапляючи до ротової порожнини зі складу пасти, він заповнює дрібні тріщини і подряпини на поверхні та забезпечує надходження мінералів у внутрішні шари демінералізованої емалі. У результаті емаль набуває блиску, стає гладенькою і більш стійкою до дії бактерій, зубного нальоту та утворення плям. Крім цього, гідроксиапатит має здатність закривати відкриті дентинні канальці, зменшуючи гіперчутливість зубів.

HYDRATED SILICA (гідратований кремнезем) та SODIUM OLIVOYL GLUTAMATE (натуральна ПАР з оливкової олії та амінокислоти) забезпечують м'яке й одночасно ефективне очищення зубної емалі без подразнень і пошкоджень. М'яко видаляють наліт і здійснюють полірувальний ефект.

CALCIUM CITRATE (цитрат кальцію зі стулок молюсків) є джерелом солей кальцію в його біодоступній формі, завдяки чому ефективно відновлює дентин і зубну емаль, здійснює ремінералізувальну дію.

VITAMIN D3 (вітамін D3) значно покращує процес засвоєння кальцію. Активує одонтобласти – клітини, які виконують функцію імунної системи зубів, продукуючи життєво важливий для регенерації та здоров'я емалі дентин. Знижує ризик розвитку карієсу.

Комплекс природних глин ZEOLITE (цеоліт) і SAPONITЕ (сапоніт) збагачує тверду тканину й зубну емаль природнозбалансованим набором мінеральних елементів, забезпечує потужну ремінералізацію. Завдяки високій поглинальній дії здійснює detox-effect.

Екстракти чебрецю та стевії є додатковим джерелом вітамінів і макроелементів для зміцнення слизової оболонки ротової порожнини, мають сильно виражену антисептичну й знеболювальну властивість, пригнічують розвиток багатьох хвороботворних організмів, попереджують виникнення запальних процесів, захищають від карієсу.

Екстракт спіруліни багатий на хлорофіл, жирні та нуклеїнові кислоти, містить білки й мінерали в органічно пов’язаній формі. Завдяки сильній протизапальній дії сприяє регенерації пародонту.

Екстракт хвоща володіє потужною болезаспокійливою та протимікробною дією. Ефективний для лікування та профілактики стоматиту слизової оболонки ротової порожнини, перешкоджає утворенню зубного каменю. Тритерпенові сапоніни, флавоноїди й дубильні речовини в складі є природними антиоксидантами.

Ефірна олія гвоздики має потужну бактерицидну дію проти мікроорганізмів, що спричиняють карієс і періодонтальні захворювання, а також захищає ясна, відновлює бар’єрні функції слизової ротової порожнини, ефективна в боротьбі з неприємним запахом.

Поєднання EUCALYPTUS MINT FLAVOUR та ментолу дарують прохолодний приємний присмак, що освіжає подих надовго.

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Зубна паста гідроксиапатит кальцію, 75мл.